PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krušné hory » Ubytování » Abertamy » Áčko Abertamy

Áčko Abertamy

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Abertamy
Adresa: 
Rooseweltova č.p. 74, Abertamy
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-605 98 14 15
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/acko-abertamy
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 10 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 900 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Plešivec - Abertamy

Wi-Fi

Není možný

Dobře přístupný dům v horské obci Abertamy nablízku Skiareálu Plešivec nabízí ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích, pohodu ve velkorysém společenském prostoru (WIFI, TV, kulečník) a vybavenou kuchyni. Běžky vyzujete a z kola sesednete u domu, auto zaparkujete tamtéž.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Áčko je dobře přístupný objekt v klidné části obce Abertamy. která je skvělým výchozím místem jak pro zimní sporty, tak pro turistiku a cykloturistiku, a to především díky mírně zvlněnému terénu Krušných hor. CELÝ OBJEKT JE NEKUŘÁCKÝ

Jaké je vybavení a poskytované služby?

BEZPEČNOSTNÍ OPATŘENÍ: PO DOBU KORONAVIROVÉ HROZBY BUDOU UBYTOVÁVÁNY NEJVÝŠE DVĚ RODINY, ABY MĚLA KAŽDÁ RODINA SVÉ SOCIÁLNÍ ZAŘÍZENÍ. Ubytování je zajištěno ve 2-4 lůžkových podkrovních pokojích, k dispozici je 2x koupelna s WC a sprchovým koutem. V přízemí je prostorná víceúčelová hala s příjemným teplem krbových kamen, 2x WC, vybavená kuchyně s plynovým sporákem... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V obci jsou k dispozici stravovací zařízení, obchody, infocentrum, pošta, vstřícní lidé. Kompletní nákupní možnosti Ostrov nad Ohří, Německo. Skiareály v okolí: Plešivec, Pernink, Boží Dar, Neklid, Klínovec Krušnohorská lyžařská magistrála - nástupní místo 250m od domu. Na běžkách se dostanete až k domu. V letních měsících kromě lesů plných klidu, hub, borůvek,... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Lenka Podzimková
Informace poskytnul: Lenka Podzimková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz