Lyžařský areál U Vodárny

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Ski areál se nachází v Bedřichově naproti úpravně vody.
Vybavení a služby
Ski areál nabízí celkem tři vleky a tři sjezdovky o celkové délce 600m. Svahy jsou vhodné jak pro začátečníky, tak také pro zkušené lyžaře, kteří ocení carvingové svahy.

K dispozici jsou čtyři parkoviště, dvě u dolní stanice vleku, třetí u hlavní silnice naproti úpravně vody v Bedřichově a čtvrté nad lyžařským areálem. V areálu je možné zakoupit občerstvení, či využít půjčovny lyžařského vybavení nebo lyžařské a snowboardové školy. Nově nabízíme posezení v prosklené OHŘÍVÁRNĚ s výhledem na snowtubingové dráhy a dětské hřiště a sjezdové tratě. Půjčovna sportovního vybavení nabízí široký sortiment za příznivé ceny.

V areálu je k dispozici snowtubing. Délka sněhových koryt je 220-350m dle výběru strmosti dráhy. Dojezd je naprosto bezpečný, od letošního roku zakončený 4 metry vysokým valem do protisvahu a úplného zastavení.

Na vaše děti zde čeká lyžařská školka, která je zábavnou formou naučí lyžovat. Je možné si vybrat 5ti denní program, nebo týdení cyklus. 80 m dlouhý lyžařský vlek na velmi mírném svahu je vhodný zejména pro úplné začátečníky a malé děti a je ideálním a bezpečným místem pro výuku lyžařských školek. Po zvládnutí prvních oblouků a jistého brzdění se výuka přesunuje na 220m dlouhý vlek s delším a širším svahem. Ke konci lyžařského výcviku si nejlepší lyžaři vyzkouší jízdu na 300m dlouhé tatrapomě. Cílem pětidenního výcviku je naučit děti samostatně a bezpečně sjíždět svah regulovanými oblouky. Součástí výcviku je i odměna po lyžování, ve formě sněhových atrakcí snowtubing, snowtrampolína a dětské hřiště s bábovkami a lopatami.
TOPlist