TOPlist

Sáňkařská dráha Smržovka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Parkování je zajištěno na centrálním parkovišti č.3 ve skiareálu Filip. Autobusová zastávka Bílý Mlýn je vzdálena 100m od skiareálu Filip. Vlaková zastávka Smržovka střed je vzádlena 200m od skiareálu Filip. Z tohoto místa se můžete vydat po svých, kdy vás čeká přibližně 4 kilometrová procházka do kopce na vrchol Černé Studnice, nebo můžete zvolit možnost odvozu i se saněmi. Odvoz zajišťuje služba BobysTaxi za cenu 300,- Kč.
Vybavení a služby
Téměř čtyřkilometrová trasa vede z Černé Studnice, po upravených obecních a lesních stezkách, až k lyžařskému vleku Filip ve Smržovce. Na trase se střídají úseky tak rychlé, až Vám potečou slzy a ty klidné kde se můžete kochat přírodou. Sáňkařská dráha je určena všem nadšencům, od těch nejměnších až po seniory.

U nás na Přírodní sáňkařské dráze ve Smržovce si můžete zapůjčit klasické turistické nebo unikátní sportovní sáně, jaké nikde jinde nenajdete. Sáně si můžete zapůjčit přímo na startu na vrcholu Černé Studnice nebo v cílové destinaci ve skiareálu Filip ve Smržovce.