Ski Areál Malá Úpa

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Lyžařský areál U kostela se nachází v Malé Úpě, ve východní části Krkonoš na hranici s Polskou republikou. Sjezdové tratě jsou vedeny na jihozápadním svahu Pomezního hřebenu, z něhož se nabízí jedinečné pohledy na nejvyšší horu České republiky – Sněžku.
Vybavení a služby
SKiMU je: lyžařský areál v Horní Malé Úpě ve východních Krkonoších, dokonale snoubící kvalitní sportovní podmínky a romantiku starých krkonošských chalup a bud. Areál nabízí celkem 3600 m lyžařských tratí a to ve dvou střediscích – Pomezky a U Kostela. U Kostela s vleky v délce 1000, 400 a 300 metrů a 70 metrů provázek, Pomezky s vlekem 1000 m a 100 metrů provázek. Deset kilometrů běžeckých tras. Kyvadlový skibus, lyžařská škola Happy Hill, Sport Centrum s multifunkční halou, jeden kurt ricochet, sauna, vířivka, fitness.

Najdete zde i večerní lyžování a doprovodný program pro děti i dospělé. Obě sjezdovky jsou vybaveny plně automatickým zasněžováním. Přímo na sjezdovce Pomezky se nachazí SKiMU House, moderní restaurant u spodní stanice vleku. Restaurant je atraktivní svým designem, prosklená stěna umožňuje vizuální kontakt s venkovním okolím (rodiče vidí na lyžující děti atd.). Menu od snídaně po večeři, Happy Hours, Après ski a večerní akce. Pokrytí Wi-Fi, bezplatné parkování.

Novinky 2015/2016

OTVÍRÁK 2015, to je akce, jíž letos východokrkonošký lyžařský areál SKiMU zahájí zimní sezonu. Aktivní sportovci, kteří dají před vánočními nákupy přednost lyžování, mohou až do Štědrého dne lyžovat s třicetiprocentní slevou oproti běžným ceníkovým cenám. Podmínkou je ubytování u SKiMU partnerů a nákup minimálně třídenní permanentky.Ceny mimosezonních permanentek, tedy právě v období do 24. prosince a pak znovu od poloviny března zůstávají stejné jako vloni, pro dospělého za 430 Kč na den. A k tomu těch 30% OTVÍRÁKOVÉ slevy…

CENY jako vloni a slevy pro rodiny. Kromě zmíněných mimosezonních permanentek zůstávají ve SKiMU na loňské úrovni i ceny pro STANDARDNÍ lyžařskou sezonu, tedy lyžování během ledna a března. Tyto týdny volí především rodiny s malými dětmi, sněhu bývá dost, areál nabízí ideální lyžařské. Kromě základní ceny STANDARD za 550 Kč na dospělého a den nabízí ve SKiMU lyžujícím rodinám další výhody, například společný skipas pro střídající se rodiče, bezplatné lyžování pro nejmenší caparty i výhodné slevy na rodinné jízdenky, kdy v rámci týdenního skipasu SKiMU Pack Rodina zaplatí rodiče za týden lyžování dítěte či juniora 400 nebo 900 korun. Zvýhodněné ceny pro děti platí i během takzvané TOP sezóny, tedy vánočního týdne a února. Ani cena základního jednodenního skipasu pro dospělého není v tomto TOP období nijak přehnaná, bude stát 590 korun.

Kromě výčtu novinek letošní sezony bychom neměli zapomínat na tradiční kvality SKiMU. Jsou jimi vysoká úroveň poskytovaných služeb a drobné rozmazlování hostů, mezi něž patří pokrytí Wi-Fi, bezplatné parkování, SKiMU svačinka při nákupu skipasu a čaj při vrácení skipasu na SKiMU House nebo možnost nákupu skipasů předem on-line, bez čekání ve frontě u pokladny.
TOPlist