PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Bret - Family Ski Park

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Půvabné údolí Prkenný Důl, ve kterém se náš areál nachází je součástí města Žacléře.
Žacléř a jeho mikroregion nabízí svou polohou a svojí infrastrukturou skvělé podmínky pro aktivní dovolenou a v rámci rozvoje cestovního ruchu Královéhradeckého kraje je tak i chápán.
Vybavení a služby
Sjezdovky jsou vhodné pro začínající a mírně pokročilé lyžaře. Při večerním lyžování si přijdou na své i zdatnější lyžaři. Tratě jsou sněženy systémem na výrobu umělého sněhu a upravovány rolbou. Můžete využít tří lyžařských vleků, na které platí jednotné vstupné. Snowboarďákům dveře nezavíráme.

Na kopec Vás vyveze:
Lanová dráha - 400m
LV 300 - poma, slouží v případě většího zájmu lyžařů nebo pro skupinové výcviky.
LV 100 - lanový vlek pro nejmenší a začínající lyžaře. Rodiče mají dokonalý přehled jak jejich děti lyžují, vzhledem k poloze dětské arény pod chatami, ve kterých bydlí.

Naše lyžařská škola a škola snowboardu se opírá o absolventy FTVS a o učitele s kvalitní sportovní přípravou. Vyučujeme ve vlastní lyžařské aréně, která je určena jak pro ty nejmenší, tak ale pro ty co se v mládí lyžovat nenaučily. Dětská aréna je vybavená doplňky s různými motivy a děti se učí formou her jako ve školce. Nové metody výcviku a kamarádský přístup naučí malé lyžaře nemít strach a probudí v nich zájem o lyžování. K ceně výcviku každému žáku nabízíme zvýhodněnou permanentku na dětský vlek.

Můžete využít půjčovny letního a zimního sportovního vybavení dle nabídky v areálu( lyžařské a snowboardové, tenisové, horská kola ...)

Snowtubing - zábavná, bláznivá jízda na gumových kolech. Speciální vlek Vás sedící vyveze do sněhového koryta, kterým se po té řítíte, lehce adrenalinovou jízdou, klikatou dráhou dolů.
Jedná se o zábavu jak pro dospělé, tak i pro ty nejmenší. Bezpečnost je při dodržení provozních pokynů zaručena. Až třímetrové ochozy v zatáčkách brání vyjetí z tratě.

Naše hospůdka je v přírodním stylu, s dřevěným obložením. Vznikla jako požadavek ubytovaných, ale slouží celosezónně sedm dnů v týdnu. Na jídelníčku (viz. níže) si každý najde to své, od polévky po speciality. Originalitou našeho jídelníčku jsou ryby, které se rodí u nás v rybníku a my Vám je připravíme dle speciálních receptů. Můžete ochutnat zvěřinu, jídla podávaná na prkénku, ale také italské těstoviny nebo bezmasá jídla. Obzvláště rádi připravíme jídla pro nejmenší návštěvníky naší stylové hospůdky.