Bret - Family Ski Park

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Půvabné údolí Prkenný Důl, ve kterém se náš areál nachází je součástí města Žacléře.
Žacléř a jeho mikroregion nabízí svou polohou a svojí infrastrukturou skvělé podmínky pro aktivní dovolenou a v rámci rozvoje cestovního ruchu Královéhradeckého kraje je tak i chápán.
Vybavení a služby
Sjezdovky jsou vhodné pro začínající a mírně pokročilé lyžaře. Při večerním lyžování si přijdou na své i zdatnější lyžaři. Tratě jsou sněženy systémem na výrobu umělého sněhu a upravovány rolbou. Můžete využít tří lyžařských vleků, na které platí jednotné vstupné. Snowboarďákům dveře nezavíráme.

Na kopec Vás vyveze:
Lanová dráha - 400m
LV 300 - poma, slouží v případě většího zájmu lyžařů nebo pro skupinové výcviky.
LV 100 - lanový vlek pro nejmenší a začínající lyžaře. Rodiče mají dokonalý přehled jak jejich děti lyžují, vzhledem k poloze dětské arény pod chatami, ve kterých bydlí.

Naše lyžařská škola a škola snowboardu se opírá o absolventy FTVS a o učitele s kvalitní sportovní přípravou. Vyučujeme ve vlastní lyžařské aréně, která je určena jak pro ty nejmenší, tak ale pro ty co se v mládí lyžovat nenaučily. Dětská aréna je vybavená doplňky s různými motivy a děti se učí formou her jako ve školce. Nové metody výcviku a kamarádský přístup naučí malé lyžaře nemít strach a probudí v nich zájem o lyžování. K ceně výcviku každému žáku nabízíme zvýhodněnou permanentku na dětský vlek.

Můžete využít půjčovny letního a zimního sportovního vybavení dle nabídky v areálu( lyžařské a snowboardové, tenisové, horská kola ...)

Snowtubing - zábavná, bláznivá jízda na gumových kolech. Speciální vlek Vás sedící vyveze do sněhového koryta, kterým se po té řítíte, lehce adrenalinovou jízdou, klikatou dráhou dolů.
Jedná se o zábavu jak pro dospělé, tak i pro ty nejmenší. Bezpečnost je při dodržení provozních pokynů zaručena. Až třímetrové ochozy v zatáčkách brání vyjetí z tratě.

Naše hospůdka je v přírodním stylu, s dřevěným obložením. Vznikla jako požadavek ubytovaných, ale slouží celosezónně sedm dnů v týdnu. Na jídelníčku (viz. níže) si každý najde to své, od polévky po speciality. Originalitou našeho jídelníčku jsou ryby, které se rodí u nás v rybníku a my Vám je připravíme dle speciálních receptů. Můžete ochutnat zvěřinu, jídla podávaná na prkénku, ale také italské těstoviny nebo bezmasá jídla. Obzvláště rádi připravíme jídla pro nejmenší návštěvníky naší stylové hospůdky.
TOPlist