PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Slavkovský les » Koupaliště Rolava

Koupaliště Rolava

Kvalita vody:  zhoršená jakost vody - nevhodná ke koupání pro vnímavé jedince. Zdroj: KHS
Informace o kvalitě vody přestaly být aktualizovány 09.09.2023
Přírodní koupaliště se nachází v Karlových Varech v části Rybáře v areálu Rolava, který kromě koupání nabízí i sportovní vyžití a relaxaci. Pro koupání jsou k dispozici 2 vodní plochy - malé brouzdaliště pro děti a větší vodní plocha pro plavce.

Obec: Karlovy Vary

Druh: Přírodní koupaliště

Vybavenost: Kolem vody jsou udržované travnaté i písčité pláže. Vstupem do vody je pozvolný. U větší z vodních ploch naleznete vodní skluzavku a na ní dva ostrovy. V blízkosti pláže je dětské hřiště s pískovištěm a skluzavkou, dvě malé lezecké stěny, dětská lanovka, aj. Areál nabízí mnoho možností ke sportovnímu využití, např. víceúčelové na nohejbal či plážový volejbal, tenisové kurty. Můžete si zahrát obří společenské hry: šachy, dámu, člověče nezlob se nebo ruské kuželky; vyzkoušet si slackline, zahrát si badminton, zapůjčit si šlapadla, zahrát si petanque. Kolem areálu vede in-line dráha. Nechybí tady sociální zařízení, uzamykatelné skříňky, občerstvení, půjčovna sportovních potřeb, plavčíci a zdravotník.

Otevírací doba: Provoz areálu je od 15. 6. do 30. 9. denně od 9 do 18 hod.

Ceník: Vstup zdarma.

Informace o koupališti - Web: 

Kvalita vody ke koupání v dalších místech oblasti - Web: 

Offtrack.cz - Zábava do přírody, do města i na výlety autem. Hrajte s dětmi, s přáteli nebo sami, nejen v místě Koupaliště Rolava. Web: www.offtrack.cz/cs

Koupaliště RolavaKoupaliště Rolava