Server České hory
Reklama
Server Alpské.cz Server Alpské.cz Server Alpské.cz

Nahrát fotku

VN Jesenice - koupaliště

Kvalita vody: zhoršená jakost vody - nevhodná ke koupání pro vnímavé jedince. Zdroj: KHS
Informace o kvalitě vody přestaly být aktualizovány 6.9.2017


Vodní nádrž Jesenice je největším jezerem v západních Čechách. Nachází na řece Odře, nedaleko Chebu. Patří mezi turisticky nejvyhledávanější přehradu s mimořádně čistou vodou. Na své si zde přijdou milovníci koupání, surfování, jachtingu a potápění. Kolem Jesenice je celá řada kempů a ve střední části, na západním břehu se nachází koupaliště Dřenice.
 

Obec:Cheb, Dřenice
 
Druh:Přehrada
 
Provozovatel:Město Cheb, náměstí Krále Jiřího z Poděbrad 14, 350 20, Cheb 1,
koupalistedrenice@seznam.cz
 
Vybavenost:Na koupališti je asi 250 m dlouhá travnatá pláž, kde nechybí dřevěná lehátka a sprchy. Vstup do vody je písčitý, pozvolný. Na děti tady čeká tobogán, dětský koutek s brouzdalištěm, houpačky, pískoviště. Při sportovních aktivitách můžete využít hřiště na plážový volejbal, plážovou házenou a plážovou kopanou, písčitá hřiště na nohejbal a líný tenis, hřiště na petanque, kroket, badminton, pinpongové stoly, je tady také půjčovna loděk. Zázemí tvoří sociální zařízení, převlékárny, občerstvení, stálá přítomnost plavčíka, parkoviště.
 
Otevírací doba:Provozní doba od 15.5. do 30.6. a od 1.9. do 30.9.: 10:00 – 20:00 hod., od 1.7. do 31.8.: 9:00 – 21:00 h.
 
Ceník:Vstup za poplatek.
 

 


  Ubytování Dolní Žandov
4 km
  Ubytování Lázně Kynžvart
11 km
  Ubytování Kladská
13 km
 

TOPlist