PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Slavkovský les » VN Jesenice - koupaliště

VN Jesenice - koupaliště

Zdroj KHS v současné době neposkytuje aktuální informace o kvalitě vody tohoto koupaliště
Informace o kvalitě vody přestaly být aktualizovány 09.09.2023
Vodní nádrž Jesenice je největším jezerem v západních Čechách. Nachází na řece Odře, nedaleko Chebu. Patří mezi turisticky nejvyhledávanější přehradu s mimořádně čistou vodou. Na své si zde přijdou milovníci koupání, surfování, jachtingu a potápění. Kolem Jesenice je celá řada kempů a ve střední části, na západním břehu se nachází koupaliště Dřenice.

Obec: Cheb, Dřenice

Druh: Přehrada

Provozovatel: Město Cheb, náměstí Krále Jiřího z Poděbrad 14, 350 20, Cheb 1, koupalistedrenice@seznam.cz

Vybavenost: Na koupališti je asi 250 m dlouhá travnatá pláž, kde nechybí dřevěná lehátka a sprchy. Vstup do vody je písčitý, pozvolný. Na děti tady čeká tobogán, dětský koutek s brouzdalištěm, houpačky, pískoviště. Při sportovních aktivitách můžete využít hřiště na plážový volejbal, plážovou házenou a plážovou kopanou, písčitá hřiště na nohejbal a líný tenis, hřiště na petanque, kroket, badminton, pinpongové stoly, je tady také půjčovna loděk. Zázemí tvoří sociální zařízení, převlékárny, občerstvení, stálá přítomnost plavčíka, parkoviště.

Otevírací doba: Provozní doba od 15.5. do 30.6. a od 1.9. do 30.9.: 10:00 – 20:00 hod., od 1.7. do 31.8.: 9:00 – 21:00 h.

Ceník: Vstup za poplatek.

Kvalita vody ke koupání v dalších místech oblasti - Web: 

Offtrack.cz - Zábava do přírody, do města i na výlety autem. Hrajte s dětmi, s přáteli nebo sami, nejen v místě VN Jesenice - koupaliště. Web: www.offtrack.cz/cs

VN Jesenice - koupalištěVN Jesenice - koupaliště
VN Jesenice - koupalištěVN Jesenice - koupaliště