Poloha a dosažitelnost

Penzion se nachází na samém konci obce Petříkov v Rychlebských horách,přímo v upravených běžeckých stopách, 4 minuty od sjezdovky. Dostanete se k nám po udržované obecní komunikaci a parkování je zajištěno přímo u chalupy.V letních měsících vyměníte běžky za horské kolo a vyjedete přímo od do za krásami Rychlebských hor podél krásných lesů a potůčků. Po náročných výletech posedíte u potoka na slunné terase a načerpáte čistý horský vzduch.

  Vybavení a služby

V penzionu jsou pokoje s koupelnami pro 4 i vícečetné rodiny,některé mají hydromasážní vany a vstup do sauny.Stravování nabízíme v naší restauraci, preferujeme bio výrobky a domácí produkty, věnujeme se pouze hostům našeho penzionu. Zajišťujeme malé oslavy, svatby, promoce a jiné důležité milé událosi.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný  Rekreace a služby v okolí

Kromě sportu si můžete v okolí dopřát několik wellnes zařízení, pro náročnější klienty jsou blízko Lázně Jeseník, zajezdit si v létě na bobové dráze a minikárkách, zalétat si na padáku nebo balonem, nebo se proletět malým letadlem a pokochat se krásami Jeseníků a Rychlebských hor seshora.

Zpět


TOPlist
  Tarabar Petříkov
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Tarabar
Ceník ubytování a stravování