Poloha a dosažitelnost

Areál Šerlišského Mlýna je položen v údolí mezi horou Šerlich a Sedloňovským vrchem v centrálním masívu Orlických hor, jimž dominuje Velká Deštná více než 1000 m. Skládá se ze dvou samostatných objektů. Hotel Šerlišský Mlýn s restaurací, barem, letní zahrádkou s občerstvením, devadesáti lůžky ubytování, saunou,lyžařským vlekem u areálu, a v nedaleké obci Deštné půjčovnou veškerého sportovního vybavení POHLSPORT i možnost jízdy na koních. Chata Barborka, která je součástí areálu, poskytuje ubytování ve čtyřlůžkových apartmá s možností vytvoření dvou dvoulůžkových pokojů se společným sociálním zařízením. Šerlišský Mlýn je v zimě přirozeným centrem běžkařů a v létě vyznavačů horských kol a turistů. Romantická poloha a lesním údolí s dobrým silničním spojením do obce Deštné i na hřebeny Orlických hor poskytuje možnosti jak tiché izolace, tak kontaktu s dalšími horskými středisky v okolí.

  Vybavení a služby

Je situován v horské přírodní rezervaci v severovýchodních Čechách v nadmořské výšce 936m. Kapacita 90 lůžek obsahuje od apartmá pro 4–5 osob s tekoucí teplou a studenou vodou, sprchou a WC, až po dvoulůžkové pokoje, které využívají sprch a WC na chodbách. Restaurace pro 100 osob, myslivecký salónek pro 25 osob, bar. Vynikající kuchyně. Rekreační možnosti: v zimě sjezdové lyžování, turistika na běžkách, v létě tenis, turistika, horská kola.Lákat Vás bude sběr hub a borůvek. V hotelu je sauna. Zajištěna půjčovna lyží a lyžařská škola POHLSPORT. V CENTRU OBCE LANOVÝ PARK.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Lanový park, půjčovna sportovních potřeb: tříkolky, koloběžky, kola,kolečkové brusle, lyžařského vybavení a lyžařská škola POHLSPORT. RYBAŘENÍ, JEZDECTVÍ, CYKLOTURISTIKA, BOWLING.

Zpět


TOPlist
  Hotel Šerlišský Mlýn
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Hotel Šerlišský Mlýn
Ceník ubytování a stravování