Poloha a dosažitelnost

Dovolujeme si Vám nabídnout chalupu "Ubytování Rekreacekyjov u Krásné Lípy" s vybavením s možností levného celoročního ubytování-pronájmu. Nachází na hranici NP České Švýcarsko, CHKO Labské pískovce a CHKO Lužické hory.

  Vybavení a služby

Chata rekreacekyjov.cz pronájem celoročně k ubytování ve třech ložnicích až 9 osob v letní sezóně jen týdenní pobyty, není–li dohodnuto jinak. K dispozici jsou toalety a koupelna v přízemí i v patře, dále prostorná obývací místnost s krbem a kuchyňským koutem. Možnost vlastního vaření. Po dohodě při požadavku ubytovat více jak 9 osob je k dispozici apartmán - čtvrtá ložnice včetně sociálního zařízení a to je však možno využít jen po obsazení nabízené kapacity což je 9 osob. Cena za apartmán je 750,- Kč/1-3 os/noc. Pronájem chalupy bez služeb. Bližší informace najdete na našem webu.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

  Rekreace a služby v okolí

Naše ubytování je vhodné především pro dvě rodiny s dětmi, aktivní turisty a cykloturisty, kteří chtějí prožít klidnou dovolenou v centru NP České Švýcarsko, uprostřed krásné přírody v blízkosti lesů. Místní ráz krajiny přímo vybízí k procházkám a výletům do Kyjovského údolí a tím poznat kouzlo krajiny s unikátní rozmanitostí a krásných přírodních úkazů jako je Pravčická brána, Soutěsky, Jetřichovice, Kyjovské údolí v NP - České Švýcarsko. V letní sezóně je příjemné koupání ve vodní nádrži - Kyjovská přehrada, kde je možnost i rybaření. Lze využít různé turistické trasy a cyklostesky,které jsou propojeny i se sousední SRN. Velmi dobré podmínky pro cykloturistiku a houbaření. V zimním období je možmé využít pro lyžování nedaleké středisko - Ski areál Jedlová nebo Horní Podluží.

Zpět


TOPlist
  Chata Krásná Lípa - Kyjov Krásná Lípa, Kyjov
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chata Krásná Lípa - Kyjov
Ceník ubytování a stravování