Poloha a dosažitelnost

Nabízíme Vám ubytování ve stylové chalupě v obci Vlachovice v samotném srdci Vysočiny, 3km od Nového Města na Moravě. Vlachovice jsou ideálním výchozím bodem výletů. Okolí nabízí nepřeberné možnosti sportovního vyžití v jakémkoliv období. Doprava autem, nebo vlakem do Nového Města na Moravě a pak autobusem a nebo cca 4km po značené turistické trase.

  Vybavení a služby

Ubytováni ve stylové chalupě pro 8-10 osob ve třech samostatných pokojích. Jeden dvoulůžkový a dva čtyřlůžkové. K dispozici jsou dvě koupelny a WC. WI-FI Pro trávení příjemných večerů se nejlépe hodí velká společenská místnost s krbem s plnohodnotnou kuchyňí v přízemí. Pro aktivní sportovce nebo milovníky zdravého životního stylu je v okolí mnoho příležitostí pro vyžití. K dispozici je sklad na kola nebo lyže. Pokud si nechcete lámat hlavu s vařením, zaskočte do lokálních retaurací. Poradíme kam :) I jídlo může být cíl.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

  Rekreace a služby v okolí

V blízkosti Vlachovic se nachází běžkařský areál Zlaté lyže - Ski aréna Vysočina, na který navazují udržované běžkařské stopy. Nedaleko je také sjezdovka na Harusově kopci (2,5km). Sjezdovka v Novém Jimramově s domácí atmosférou je 14km. Krajina Vysočiny je jako stvořená pro pěší i cykloturistiku. Zklamaní nebudou ani cestovatelé po kulturních památkách – navštívit lze například poutní kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené Hoře ve Žďáru nad Sázavou, zámek Žďár nad Sázavou s Muzeem knihy, hrad Pernštejn u Bystřice nad Pernštejnem, Horácké muzeum či Horáckou galerii v Novém Městě na Moravě. V okolí je několik rozhleden - Horní les, Karasín, Osička. Osvěžující koupání si lze v letních dnech dopřát v nejbližších rybnících Sykovec a Medlov - 1,5km.

Zpět


TOPlist
  Chalupa Vlachovice 31
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chalupa Vlachovice 31
Ceník ubytování a stravování