Poloha a dosažitelnost

Chalupa se nachází 300m za obcí Stachy - směr Zadov. Najít nás je opravdu snadné. Pokud pojedete směrem z Vimperka nebo Strakonic, vjedete do Stach, pojedete po hlavní silnici, kolem náměstí a na křižovatce u rybníka se dáte vlevo a hned vpravo směr Zadov. Pojedete kolem Hasičského muzea, stále rovně až minete ceduli označující konec Stach. Pojedete ještě cca 300m a po levé straně uvidíte na louce 2 chalupy. Vaše je ta horní. Pokud jedete směrem z Kašperských Hor, přijedete do Stach a cca 50m za cedulí označující začátek Stach odbočíte vpravo směr na Zadov. Pojedete kolem Hasičského muzea, stále rovně až minete ceduli označující konec Stach. Pojedete ještě cca 300m a po levé straně uvidíte na louce 2 chalupy. Vaše je ta horní.

  Vybavení a služby

V domě jsou 2 koupelny, prostorný obývací pokoj s kuchyní 3 pokoje a jeden menší pokoj s palandou. V pokojích je celkem 6 postelí pro dospělé + 1 palanda pro dospělé + 2 dětské postele + 1 postýlka. Kuchyň je plně vybavená nádobím a vším potřebným pro vaření - Sklokeramická varná deska, vestavěná trouba, lednice, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice atd. V obýváku je pohodlná sedací souprava, TV, 2x sedací pytel s podnožkou, 2x stolek, 2x taburet, 2x dětská židlička a ohrádka pro děti.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

  Rekreace a služby v okolí

Nabízíme absolutní soukromí pro rodinnou dovolenou. V dosahu jsou všechny přírodní atrakce a zajímavosti Šumavy. Nejbližší okolí nabízí v zimě bohaté vyžití milovníkům běžeckého i sjezdového lyžování a snowboardingu. V blízkosti se nacházejí 3 lyžařské areály pro sjezdové lyžování a pro milovníky bílé stopy je připravena řada pravidelně udržovaných běžkařských tratí, které poskytují maximální komfort.

Zpět


TOPlist
  Chalupa Stachy
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chalupa Stachy
Ceník ubytování a stravování