Poloha a dosažitelnost

Ideální poloha v blízkosti ski areálu Krušných hor Klínovec (7km). Apartmán se nachází v 850m.n.m a 4km od horského městečka Vejprty. Ve Vejprtech je hraniční přechod pro osobní automobily do SRN. Karlovy Vary 35km a Chomutov 35km, Praha 120km.

  Vybavení a služby

LÉTO: cyklistika, walking, relaxace, letní grilování. ZIMA: lyžování, běžky, relaxace u krbu. WIFI FREE. Vhodné pro rodiny a páry, které vyhledávají soukromí a věnují se poznávání krajiny Krušných hor, turistice, cykloturistice, zimním a letním sportům, relaxaci. Apartmán nabízí ubytování ve čtyřlůžkovém studiu o velikosti 42m2. Apartmán je k Vaší spokojenosti,po menších úpravách, nově vybaven dvoulůžkem. Apartmán má samostatný vchod s chodbičkou a úložným prostorem. V apartmánu jsou dvě oddělené místnosti. Jedna nová ložnice pro dvě osoby s krbovými kamny a kuchyně s rozkládací pohovkou na dvě lůžka. Apartmán je vybaven sociálním zařízením, kuchyňským koutem se základní výbavou, rádiem, DVD a pohodlným nábytkem. Hostům je k dispozici neplacené parkování před objektem a nedaleko v Novém Zvolání dětské hřiště. V apartmánu jsou akumulační kamna na noční proud, elektrické spotřebiče denní potřeby. Možno topit v krbových kamnech pevnými palivy – dřevo. Na místě možno zapůjčení jízdních kol.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Ski areál Klínovec 7km. Loučná pod Klínovcem, Měděnec. V blízkosti do 5km wellnes. Hraniční přechod do SRN, do 10km Annaberg s krušnohorským nákupním centrem. Cyklotrasy: Okruh kolem Klínovce, Okruh kolem Božího daru. V Božím daru Ježíškova cesta. V zimě udržované běžecké trasy i na německé straně. Do 25km Klášterec nad Ohří, lázeňské městečko. Do 35km Chomutov a na západ Karlovy Vary. V blízkosti cca do 4km najdete několik restaurací s bohatou gastronomickou nabídkou.

Zpět


TOPlist
  Apartmán Tina Nové Zvolání
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Apartmán Tina Nové Zvolání
Ceník ubytování a stravování