PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Český Ráj » Ubytování » Žehrov » Ubytování v Žehrově

Ubytování v Žehrově

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Žehrov
Adresa: 
Žehrov 30, Žďár u Mnichova Hradiště
Telefon: 
zobrazit telefony
603213251
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
penzionzehrov.cz www.ceskehory.cz/rulcova
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 8 lůžek

Wi-Fi

Je možný

Objekt je rozdělen na dvě samostatné poloviny. V každé je kuchyně, pokoj pro 4 osoby, koupelna a WC. Kapacita celkem 8 lůžek + možnost 2 přistýlek. Parkování u objektu. Venkovní posezení. Dále venkovní posezení ve sportovním areálu, o víkendu taneční zábavy. WIFI internet.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Obec se nachází 5km od sjezdu z rychl.komunikace Praha - Liberec (Březina, Svijany), na severním okraji rozsáhlých Žehrovských lesů, v centru Českého ráje.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

V objektu vybavená kuchyně, každý pokoj má vlastní koupelnu a WC, venkovní posezení s možností opékání - dřevo zdarma. V obci je sportovní areál s občerstvením - tenis, dětské hřiště, ping pong, fotbal. Možnost koupání v přírodním rybníce. Jízda na koni - po dohodě s majitelem stáje. Restaurace - 2x přímo v obci. Obchod se smíšeným zbožím ve vedlejší obci - 2km, otevřeno denně. Více na www.penzionzehrov.cz

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Hrad Kost, zámek Sychrov, zámek Hrubá Skála, Mužský, Drábské světničky, hrad Valdštejn, Kozákov, zámek Humprecht, zámek Hrubý Rohozec, hrad Trosky, Prachovské a Suché skály, ZOO a Botanická Liberec.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Jana Rulcová
Informace poskytnul: Rulcová Jana
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz