Zrcadlovka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata se nachází na klidném místě v bezprostřední blízkosti lesa. Vrchlabí - brána do Krkonoš - muzeum, nákupní možnosti (6km). Jilemnice - muzeum, bazén, sauna (9km). Špindlerův Mlýn - aquapark, zábavné arény, sáňkařská dráha. Dosažitelné v létě pešky, na kole, v zimě na běžkách. Jánské Lázně - 30km, kabinová lanovka, s lyžemi, s kolem, se sáňky, pěšky Bozkovské jeskyně 35km. Dvůr Králové - ZOO, koupaliště - hezké udržované. Harachov - Mumlavské vodopády, sklárna. Poniklá - Rautis - výroba ozdob, muzeum krkonoškých řemesel. K využití cyklobusy, lanovky.
Vybavení a služby
Botárna. Lyžárna - vyhřívaný sušák no boty, lyžáky. Společenská místnost - TV, Wi-Fi připojení, krb. Koupelna 3x (sprchový kout). WC - 5x. Pokoje: 9 pokojů (5x dvoulůžkový, 4x čtyřlůžkový - palanda, 1x 8 lůžkový). Pračka, sušička - za poplatek. Ubytování se snídaní formou bufetu. Možnost polopenze - dle dohody.

Pobyt se psem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Benecko - Bowling. Benecko - ski areál, snowtubing, sjezdové káry. Jilemnice - bazen, muzeum. Vrchlábí - nákupní možnosti, fitness, muzeum. Kněžice - vyjíždky na koních. Nespočet cyklostezek, běžeckých tratí.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz