Poloha a dosažitelnost

Objekt se nachází 300m od nově vybudované 6ti místní lanové dráhy Hoffmanova bouda - Černá hora. Zpevněná asfaltová cesta vede až k objektu na soukromé parkoviště.

  Vybavení a služby

Objekt je umístěn na klidném místě 300 m od hlavní silnice. Uvnitř se nachází společenská místnost, lyžárna/kolárna a dětský koutek. V létě před apartmánovým domem staví vyhlídkový vláček, v zimě pak skibus. Cca 400m od objektu jsou dvě restaurace. Z apartmánu č. 6, který je umístěn v přízemí, lze rovnou vejít francouzským oknem na louku, kde se nachází trampolína, stůl na stolní tenis, dětské hřiště, ohniště a rozhledna s úžasným výhledem na okolí a sjezdovky Černé hory. Apartmán o velikosti 32m2 je plně vybaven - kuchyňka se spotřebiči včetně myčky, koupelna se sprchovým koutem, WC, TV, max. kapacita 5 lůžek.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Janské lázně jsou druhým nejlépe hodnoceným lyžařským střediskem v ČR. V zimní i letní sezóně lze využít místní bazén s vířivkami, saunou a párou. V okolí je řada upravených běžkařských,turistických a cyklistických tras a lanové centrum.

Zpět


TOPlist
  Zlatá Vyhlídka Janské Lázně
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Zlatá Vyhlídka
Ceník ubytování a stravování