Poloha a dosažitelnost

Vila Vendulka nabízí ubytování v nově zrekonstruovaných apartmánech v Rokytnici nad Jizerou. Apartmány jsou čtyřlůžkové s možností přistýlky, mají plně vybavenou kuchyň, WiFi, vlastní koupelnu a WC. Poloha apartmánů je ideálním výchozím bodem pro výlety do Krkonoš. Sjezdaři oceňovaný lyžařských areál s druhou nejdelší lanovkou v Čechách je vzdálen 10 minut jízdy SKIBUSEM (zdarma), vyznavači bílé stopy se mohou snadno napojit na Krkonošskou běžeckou magistrálu. Zastávka SKIBUSU a autobusu je umístěna 200 m od Vendulky. Objekt je umístěn při silnici v Dolní Rokytnici cca 200 m nad hostincem U Kroupů ve směru na Rokytnici, parkování u domu. Dosažitelnost i vlakem a autobusem- nádraží cca 500 m od Vendulky.

  Vybavení a služby

Kompletně vybavená kuchyň s nádobím a lednicí, s mikrovlnkou, rychlovarnou konvicí, kávovarem, TV - SAT a radiobudík na pokoji, pokoj s kuchyňkou a jídelním koutem cca 30 m2. Bezdrátový internet WIFI po celém objektu. V objektu je lyžárna, sušárna, možnost zapůjčení kola, dětské hřiště u objektu, možnost grilování a venkovní sezení. V apartmánech se nekouří. Stravování vlastní. Parkování u domu.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

S ohledem na polohu v Dolní Rokytnici blízko hlavní křižovatky všemi hlavními směry široká nabídka lyžování (skibus a cyklobus - Rokytnice, Paseky nad Jiz., Rejdice, Jablonec nad Jiz. a Vysoké nad Jiz., blízko i Harrrachov) a pěší turistiky, cykloturistiky, v okolí restaurace a hospody, několik bowlingů, jízda na koni, sportovní hala v Rokytnici, několik koupališť - podrobněji rekreační možnosti a služby viz www stránky rokytnice.com.

Zpět


TOPlist
  Apartmány Vendulka Rokytnice nad Jizerou
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Apartmány Vendulka
Ceník ubytování a stravování