Ubytování u Sedláčků

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Objekt se nachází v klidné části obce Benecko s výhledem na Zlaté návrší 1435m n.m.. Parkování u objektu po celý rok zdarma. Benecko leží zhruba 10km od Vrchlabí a Jilemnice. Místní podnebí a čistý vzduch pomáhá při léčení astmatu a onemocnění průdušek. Nad Beneckem se tyčí hora Žalý 1019m n.m s nádhernou kamennou rozhlednou, která se jistě stane i jedním z míst, které zde navštívíte.
Vybavení a služby
Dva objekty. Nový luxusní 3 pokojový apartmán v nové vilce se 4 - 6 lůžky ve dvou oddělených ložnicích, plně vybavená kuchyň s obývákem. Druhý dům -starší dům rozdělen na dvě samostatné poloviny. Moderní 5 pokojový apartmán s 8 - 10 lůžky, plně vybavená kuchyň. Krb. Druhá starší polovina chalupy s 10 lůžky ve 4 pokojích. Možno pronajmout i jednotlivé pokoje. Ideální 2 x 10 osob - 2 oddělené poloviny chalupy. Celý objekt je vytápěn plynovým kotlem. Sušíme Vaše boty a oblečení, což ocení nejen rodiny s malými dětmi. Pokoje jsou vybaveny kuchyní, nebo kuchyňským koutem pro menší i větší vaření - to Vám může ušetřit nemalé částky za stravování v restauracích. V objektu je dále lyžárna a garáž pro kola. Využívat můžete i pinpongový stůl, či si zahrát badbinton na trávníku u domu. Venkovní bazén se solárním ohřevem a pískovou filtrací zajistí osvěžení za horkých dnů. Večery si spestříte posezením u ohně a rodinným grilováním s fantastickým výhledem na hřebeny Krkonoš. Dostatek volného prostoru kolem domu využijí hlavně Vaše malé děti, pro které připravíme i zajímave sportovní soutěže. Po dohodě ubytujeme i Vaše čtyřnohé kamarády.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Benecko je významným centrem zimní a letní rekreace. Čistý horský vzduch je ideální pro léčení astmatických a průduškových onemocnění. Nová čtyřsedačková lanovka a celá řada dalších vleků uspokojí i náročné lyžaře. Běškaři využijí perfektně upravované běžecké tratě, které Vás dovedou až na Horní Mísečky, nebo do Špindlerova Mlýna. Přímo na Benecku si můžete zahrát bowling, jít na diskotéku, navštívit některou z mnoha restaurací, nebo si vypůjčit lyže či horské kolo a vyrazit na projížďku po nádherném okolí. Na kole či běžkách lehce dojedete i na eko-farmu huculských koní. Během léta jistě využijete hustou síť autobusových cyklolinek. Jilemnice je nejbližším kulturním a sportovním centrem. Z bohaté nabídky doporučujeme krytý bazén a muzeum s unikátním betlémem a expozicí počátků lyžování v Krkonoších. Vrchlabí leží 10km od Benecka. Je zde pestrá síť obchodů a restauraci. Za Vaší návštěvu stojí Krkonošské muzeum. Nedaleko od Benecka jsou dále: Špindlerův Mlýn, ZOO Dvůr Králové nad Labem, Černá hora a Harrachov. Bez větších problémů s využitím vlastního vozu, nebo pouze autobusu pokoříte i nejvyšší českou horu Sněžku.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz