TOPlist

Ubytování Pejřimovský

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Objekt se nachází na hlavní trase z Trutnova směrem na Pec pod Sněžkou po levé straně, vedle autoopravny Semerák. U objektu č.p. 98 se nachází velká kamenná pergola!
Vybavení a služby
K dispozici jsou tři 5lůžkové pokoje (možnost pevné přistýlky), z toho dva pokoje(nový nábytek 2014) mají sociální zařízení na pokoji a třetí mimo pokoj( zcela nově zrekonstruovaná koupelna 2010 - wc, sprchový kout, náleží pouze k pokoji). Každý pokoj je vybaven kabelovou TV.WIfi připojení zdarma. K využítí je zde kuchyňka vybavená lednicí, vařičem, kávovarem, nádobím... a dále terasa s výhledem na hory, venkovní krb s posezením. Oplocené a v zimě udržované parkování je možné přímo u objektu - zdarma!. Po dohodě je zde možnost snídaní.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Objekt je přímo v centru veškerého dění, je zde kousek na sjezdovku Duncán, z oken pokoje je vidět lyžařské centrum Mladé Buky s několika vleky a bobovou dráhou a další velká lyžařská centra jako Janské Lázně, Žacléř, Pec pod Sněžkou jsou několik km od penzionu. Ze Svobody nad Úpou jezdí ZDARMA skibusy! V okolí je spousta běžeckých tratí, vyjížďky na koních a v Trutnově a v Peci pod Sněžkou je možnost kulturního vyžití.Ve Svobodě n/Úpou je bowlingová dráha, možnost večeří, obchody s potravinami...
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz