Ubytování Pejřimovský

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Objekt se nachází na hlavní trase z Trutnova směrem na Pec pod Sněžkou po levé straně, vedle autoopravny Semerák. U objektu č.p. 98 se nachází velká kamenná pergola!
Vybavení a služby
K dispozici jsou tři 5lůžkové pokoje (možnost pevné přistýlky), z toho dva pokoje(nový nábytek 2014) mají sociální zařízení na pokoji a třetí mimo pokoj( zcela nově zrekonstruovaná koupelna 2010 - wc, sprchový kout, náleží pouze k pokoji). Každý pokoj je vybaven kabelovou TV.WIfi připojení zdarma. K využítí je zde kuchyňka vybavená lednicí, vařičem, kávovarem, nádobím... a dále terasa s výhledem na hory, venkovní krb s posezením. Oplocené a v zimě udržované parkování je možné přímo u objektu - zdarma!. Po dohodě je zde možnost snídaní.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
Objekt je přímo v centru veškerého dění, je zde kousek na sjezdovku Duncán, z oken pokoje je vidět lyžařské centrum Mladé Buky s několika vleky a bobovou dráhou a další velká lyžařská centra jako Janské Lázně, Žacléř, Pec pod Sněžkou jsou několik km od penzionu. Ze Svobody nad Úpou jezdí ZDARMA skibusy! V okolí je spousta běžeckých tratí, vyjížďky na koních a v Trutnově a v Peci pod Sněžkou je možnost kulturního vyžití.Ve Svobodě n/Úpou je bowlingová dráha, možnost večeří, obchody s potravinami...
TOPlist