U Jolany

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Privát ve venkovském stylu je umístěn v klidné lipové aleji v těsné blízkosti řeky Úpy, 250m od centra. Apartmán o rozloze 90m2 je pohodlný pro 8 lidí. Příjezd do Svobody nad Úpou je možný autem, vlakem i autobusem. Nádraží se nachází 400m od ubytování a auto lze parkovat přímo u vlastního vchodu do privátu U Jolany. Ski bus, info-centrum s půjčovnou lyží, snowboardů, horských kol i koloběžek, obchody, restaurace, diskotéka, bowling, pošta, lékař, kadeřnice, kosmetika, nehtové studio, to vše se nachází do 150 metrů. Tato oblast je turisty vyhledávána pro horské tůry, cyklovýlety, lyžování i jiné sportovní aktivity a výlety po okolí. Nejvíce žádaný SkiResort Černá hora - Pec má ski bus zastávku 120m od privátu.
Vybavení a služby
Apartmán je nadstandardně vybavený. V každé ložnici je TV, ve společném obývacím prostoru je televize též. WiFi, stolní hry, ručníky, osušky, toaletní potřeby, plně vybavená kuchyň (varná sklokeramická deska, lednice s mrazákem, myčka, mikrovlnná trouba, varná konvice, toustovač a dostatečné množství nádobí), to vše je součástí a bez příplatku. V letním období je navíc k dispozici zahrada s krbem a grilem. Dřevo i jiné potřeby ke grilování jsou jejich součástí. Po domluvě s majitelem lze zajistit nejen pokrmové suroviny potřebné ke grilování, ale i výčepní chlazení a sud s chmelovou dobrotou. V létě pro hosty slouží i sezónní bazén. Apartmán má svůj vlastní vchod z exteriéru. V zimním období je prioritní především služba ski busu, který má zastávku pouhých 150m od apartmánu a zaveze vás přímo k lanovce Skiresortu Černá Hora - Pec během pár minut. Další výhodou pobytu jsou sušící stěny pro oděvy i boty. Apartmán má svůj vlastní vchod z exteriéru a před ním je možnost parkování zdarma.

Pobyt se psem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Oblast je především vyhledávána pro turistiku, cykloturistiku, koloběžky, lyžování a běžkování. V místě je možné navštívit Farmapark Muchomůrku nebo Rodinnou farmu Vlček a v zimě lyžařský vlek Duncan. V blízkém okolí jsou vyhledávaná místa: Janské lázně 4km - Kolonáda, Stezka korunami stromů, Lanovka Černá hora, Lanový park, Mladé Buky 4km - Baldův svět, Bobová dráha, lyžařský vlek se školičkou, Retropark Sejfy, Velká Úpa 10km - herní krajina Pecka, Pec pod Sněžkou 15km - lanovka Sněžka, bobová dráha, Dělostřelecká tvrz Stachelberg 9km, Rýchorský prales 15km a v okolí do 30-ti km - Babiččino údolí Ratibořice, ZOO Dvůr Králové n.Labem, zámek Kuks, Krkonošské muzeum ve Vrchlabí.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz