U Františka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion U Františka se nachází v obci Pernink v Krušných horách, v nadmořské výšce 850 - 920m. Má výhodné autobusové a železniční spojení z Karlových Varů (28km) a s okolními obcemi. Hraniční přechody Boží Dar ve vzdálenosti 16km, Potůčky 9km.
Vybavení a služby
2 dvoulůžkové pokoje, 1 čtyřlůžkový apartmán, 1 šestilůžkový apartmán. Kapacita rodinného penzionu je celkem 14 osob. Vybavení - sociální zařízení, lednice, společná kuchyňka, lyžárna. Vlastní skiareál - pro hosty slevy! Vhodné pro rodiny s dětmi, lyžařské výcviky.

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V lokalitě jsou výborné lyžařské podmínky, jak pro sjezdové tak běžecké lyžování, zvláště vhodné pro rodiny s dětmi, lyžařské výcviky. Tři lyžařské dráhy zajišťují dostatečnou kapacitu pro sjezdové lyžování, viz.webkamera na www.skiarealpernink.cz. Lyžařský areál Plešivec 5km. Letní sezóna je vhodná pro cykloturistiku, pěší turistiku po značených trasách, v okolí obce je několik rozhleden. V obci je několik obchodů, restaurací, policie, zdravotní středisko, čerpací stanice, cestovní kacelář, info centrum, kadeřnictví, pošta, kostel, vlakové nádraží, autobusové zastávky a kino.
TOPlist