Poloha a dosažitelnost

Penzion U Františka se nachází v obci Pernink v Krušných horách, v nadmořské výšce 850 - 920m. Má výhodné autobusové a železniční spojení z Karlových Varů (28km) a s okolními obcemi. Hraniční přechody Boží Dar ve vzdálenosti 16km, Potůčky 9km.

  Vybavení a služby

1 dvoulůžkové pokoje, 2 čtyřlůžkové apartmány, 1 šestilůžkový apartmán. Kapacita rodinného penzionu je celkem 18 osob. Vybavení - sociální zařízení, lednice, rádio, lyžárna. Možnost snídaně. Vlastní skiareál - pro hosty slevy! Vhodné pro rodiny s dětmi, lyžařské výcviky.  Rekreace a služby v okolí

V lokalitě jsou výborné lyžařské podmínky, jak pro sjezdové tak běžecké lyžování, zvláště vhodné pro rodiny s dětmi, lyžařské výcviky. Tři lyžařské dráhy zajišťují dostatečnou kapacitu pro sjezdové lyžování. Letní sezóna je vhodná pro cykloturistiku, pěší turistiku po značených trasách, v okolí obce je několik rozhleden. Koupání celoročně v termálním bazénu v Karlových Varech nebo bazén a whirpool, sauny a solárium v Potůčkách. V obci je několik obchodů, restaurací, policie, lékárna, zdravotní středisko, čerpací stanice, cestovní kacelář, info centrum, kadeřnictví, pošta, kostel, vlakové nádraží, autobusové zastávky a kino.

Zpět


TOPlist
  U Františka Pernink
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  U Františka
Ceník ubytování a stravování