U fary Žacléř - Poloha, Služby, Okolí

U fary Žacléř

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Rodinný dům stojí v obci Žacléř ve východních Krkonoších a nabízí ubytování s veškerým pohodlím. Nedaleko od domu je přímé napojení na upravenou krkonošskou magistrálu pro běžkaře. Sjezdové lyžování lze provozovat v Prkenném Dole. Parkování v zahradě u objektu. Vzdálenost od Prahy cca 150km. GPS souřadnice - Loc: 50°39'6.459"N, 15°54'28.409"E
Vybavení a služby
Ložnice (4 lůžka), obývací pokoj (2 lůžka), vybavená kuchyň s jídelním koutem (lednička, vařidlová deska se 4 plotýnkami, varná konvice, mikrovlnka, překapávač, běžné nádobí), sociální zařízení - koupelna s vanou a se sprchou, WC, TV+SAT+kabel. TV. Na zahradě posezení, gril, bazén, pískoviště pro děti. Ubytování psa je možné po dohodě.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
Lyžařské areály Prkenný Důl 700m (sjezdovky všech obtížností, typ kotva, poma a lanovka, umělé zasněžování, večerní lyžování a upravování rolbou). Půjčovna lyží (sjezdových, běžeckých i snowboardů) a lyžařská škola. Sjezdovky vhodné pro začínající i pokročilé, lanový vlek pro nejmenší a snowtubing. Lyžařská škola pro děti a dospělé a škola snowboardu. Další lyžařská střediska v okolí: Mladé Buky (11km), Jánské Lázně - Černá Hora (17km), Pec pod Sněžkou (25 km). Samoobsluha 50m, restaurace 150m, vinárna 100m, hospoda 200m, cukrárna 300m. Bowling 1.200m, kulečník 100m, hřiště 1.200m. Krytý bazén 14km, koupaliště 14km, tenis 1.200m (3 kurty, antuka), krytý zimní stadion 14km. Značené cyklostezky Krkonoš, terén horský, méně náročný i náročný. Možnosti výletů Krkonoše: pevnost Stachelberg, Dvorský prales - Rýchory, Vraní hory, město Trutnov, zámek Kuks, ZOO Dvůr Králové, Adršpašsko-Teplické skály, Jánské Lázně (Černá Hora), Sněžka, pramen Labe, Babiččino údolí, Trutnov - areál Dolce.
TOPlist