U Brožků - Poloha, Služby, Okolí

U Brožků

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Benecko se rozprostírá na slunečném jihozápadním svahu Žalého v nadmořské výšce 750 metrů a nabízí krásné slunečné výhledy do okolí - část Krkonoš, Český ráj, České středohoří a v dálce je možné zahlédnout i Krušné hory. Ubytování U Brožků je tvořeno Penzionem 171 a Aparmány Alpaka - Benecko 113. Obě budovy se nachází v samém centru obce, mimo hlavní silnici. Auto si zaparkujete přímo u objektu. V zimě je možné vyrazit na lyže přímo od domu, v létě potom na kolo či turistiku. Na Benecko dorazíte z Vrchlabí či Jilemnice po cca 15km.
Vybavení a služby
Všechny pokoje mají samostatné příslušenství. V ceně je ložní prádlo, ručníky i úklid. Společná kuchyňka je plně vybavená. K dispozici je lyžárna/kolárna se sušáky. Možnost venkovního posezení a vyžití pro děti. Grilování, relaxace ve výřivce a venkovním bazénu. Zdarma WIFI v celém objektu. Parkování přímo u objektu.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Kromě sportovního vyžití - v zimě lyže (jsme přímo v centru lyžařského areálu), v létě kola, je možné navštívit několik restaurací, bowling, či kavárnu. Užít si Lufťákovu stezku, projet se na koloběžkách, či si zahrát míčové hry na blízkém hřišti.
TOPlist