TJ Jiskra Harrachov

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
AKTUÁLNĚ - ještě jsou volná místa na SILVESTROVSKÝ termin ! (minimálně 6 nocí a plně obs.pokoje) cena v apartmanech se při vice osobách snižuje - viz ceník na www (menu-služby-ubyt....) ================ TJ Jiskra Harrachov se nachází v centru Harrachova, 60m za poštou v klidném místě (na budově je logo sněhuláka). Autobusové zastávky: U Karoliny nebo Autobusové nádraží jsou cca 400m, případně v centru. Na vlakové spojení v hl. sezoně navazuje Skibus. MOŽNÉ JSOU TAKE CHATKY v CAMPU JISKRA (celoročně).
Vybavení a služby
Každý pokoj má předsíň, vlastní koupelnu, WC, ledničku, TV+SAT. Apartmá v podkroví a přízemí mají svůj kuchyňský kout, další 4 pokoje v patře mají kuchyň společnou (nádobí je na pokojích). Pokoj v podkroví z důvodu příkrých schodů není vhodny pro malé děti a důchodce. V budově je malá společenská místnost s kulečníkem... KAPACITA vč.přistýlek je cca 30-32 osob. Ostatní slevy a možnosti na www.jiskra-harrachov.cz

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V dosahu od 100m jsou obchody, restaurace, bary... V blízkosti jsou vleky, lyžařské školy, půjčovny, lanovka (200m), hotely s bazény. V létě nabízíme kolektivům volejbalový kurt, případně fotbalové hřiště. Od 1.9.2010 jezdí z Harrachova - Mýtin vlak do Polska (lze kola i lyže).
TOPlist