TJ Jiskra Harrachov

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
TJ Jiskra Harrachov se nachází v centru Harrachova, 60m za poštou v klidném místě (na budově je logo sněhuláka). Autobusové zastávky:U Karoliny nebo Autobusové nádraží jsou cca 400m, případně v centru. Na vlakové spojení v hl. sezoně navazuje Skibus. MOŽNÉ JSOU TAKE CHATKY v CAMPU JISKRA(celoročně) ============================================================ AKTUÁLNĚ - ještě jsou volná místa na silvestr.termin ! cena v apartmanech se při vice osobách snižuje-viz ceník na www /Menu-služby-ubyt..../ ********************************************
Vybavení a služby
Každý pokoj má předsíň, vlastní koupelnu, WC, ledničku, TV+SAT. Apartmá v podkroví a přízemí mají svůj kuchyňský kout, další 4 pokoje v patře mají kuchyň společnou (nádobí je na pokojích). Pokoj v podkroví z důvodu příkrých schodů není vhodny pro malé děti a důchodce. V budově je malá společenská místnost s kulečníkem...ost.slevy a možnosti na www.jiskra-harrachov.cz KAPACITA vč.přistýlek je cca 30-32 os.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V dosahu od 100m jsou obchody, restaurace, bary... V blízkosti jsou vleky, lyžařské školy, půjčovny, lanovka (200m), hotely s bazény. V létě nabízíme kolektivům volejbalový kurt, případně fotbalové hřiště.Od 1.9.2010 jezdí z Harrachova-Mýtin vlak do Polska /lze kola i lyže/.
TOPlist