TOPlist

Hřebenka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Krkonošské městečko Harrachov naleznete na rozhraní Krkonoš a Jizerských hor 15km od Tanvaldu. Loc: 50°46'18.141"N, 15°25'54.967"E
Vybavení a služby
Recepční služba, WiFi, parkování, výtah, vlastní uzamykatelná komora. Apartmán se skláda z: obývací pokoj 25m2 (1x manželské lůžko, 1x rozkládací lůžko 150x200cm, křeslo. • kuchyňský kout (myčka nádobí, elektrická varná deska, mikrovlnná trouba, lednička s mrazákem, varná konvice), • koupelna se sprchovým koutem. Kryté parkovací stání pro menší auta + možnost parkování před objektem pro aut větší. Terasa 25m2. TV+sat, dětská jídelní židlička, vysavač, ložní prádlo, ručníky a osušky. Pobyt s domácím zvířetem: ano (poplatek 50 Kč/den)

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Lanovka, supermarket, pošta, lékárna, banka, restaurace, pekárna a další obchody a služby jsou v bezprostřední blízkosti apartmánu. Sauna, masáže, fitcentrum, bazén, golfové hřiště, minigolf aj., jsou ve vzdálenosti do 500m. Harrachov je perfektní místo pro relaxaci kombinovanou s mnohými aktivitami, jako například prohlídkou Muzea lyžování ve Vysokém nad Jizerou, návštěvou ZOO a Aquapark Centra Babylon v Liberci nebo výletem k jedinečným Mumlavským vodopádům. Ideální pro sportovně založené rodiny. Další zajímavé tipy: Turistické stezky, Stará sklárna „NOVOSAD“ s pivovarem a restaurací, Botanická zahrada v Liberci, Krkonošské muzeum v Jilemnici, autobus a vlak (Harrachov), fitcentrum, masáže, bazén, půjčovna sportovních potřeb, sauna. Přehrada 25km (Jablonec nad Nisou).
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz