Poloha a dosažitelnost

Hotel se nachází na okraji oblasti Český ráj mezi městy Mladá Boleslav a Jičín. Dosažitelnost po silnici celoročně. Sjezd z dálnice R10 v Mlade Boleslavi směr Jičín.

  Vybavení a služby

Naprosto unikátní interiéry tohoto hotelu Vás zcela okouzlí, prožijete noc, která se pro Vás stane nezapomenutelným zážitkem. V hotelové recepci Vás přivítá čarodějnice a též Vás doprovodí do pokoje. Možná se budete i trochu bát, protože v hotelu ve dne i v noci straší, ale alespoň se na chvíli vrátíte do doby dávno minulé, kterou znáte pouze ze starých filmů a historických románů. Středověká krčma. Zde můžete ochutnat naše pivo a alespoň na chvíli se vrátit do historie. Je zde typické historické prostředí a každý den kromě neděle a pondělí od 19:00-22:00hodin se zde pořádají středověké programy, kde je divák, který zde hoduje přímo vtažen do děje. Uvidíte zde vystoupení fakíra s ohněm a hadem, výslech inkvizice, mučení čarodějnic, bitku mezi loupežníky. Můžete si zatančit s tanečnicemi na kamenných stolech a zahrát si v kostky s pobudou a tomu všemu Vám bude hrát živá dobová hudba. Program je také možno objednat v kterýkoliv den či hodinu.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Český ráj nabízí ideální podmínky pro turistiku - pískovcové skály, mnoho rozhleden, vyhlídkových míst, hradů a zřícenin, roubené chalupy a muzea. Nechybí velmi dobře značené cyklistické trasy pro všechny věkové kategorie.

Zpět


TOPlist
  Středověký hotel Dětenice
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Středověký hotel Dětenice
Ceník ubytování a stravování