PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

SKiMU Sport Centrum a Apartmány***

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
SKiMU Sport Centrum se nachází v obci Malá Úpa ve východních Krkonoších nedaleko hranic s Polskem. Z Prahy se k nám dostanete po dálnici D11/E67 směrem na Hradec Králové, která vás provede mimo centrum Hradce Králové a nasměruje vás na Jaroměř, dále Trutnov a Malou Úpu. Z Prahy je možné vyrazit i po silnici 10/E65 směrem na Mladou Boleslav, dále přes Jičín, Novou Paku, Vrchlabí až do Malé Úpy. Z Liberce se směřujte na Železný Brod, Semily, Jilemnici, Vrchlabí a posléze na Malou Úpu.
Vybavení a služby
V plně vybavených apartmánech může být ubytováno až 52 osob. K dispozici jsou čtyř a šesti lůžkové apartmány s vybavenou kuchyňkou (lednice, elektrický sporák, mikrovlnná trouba, varná konvice, myčka nádobí, kuchyňské náčiní (hrnce na vaření, pánve apod.), jídelní soupravy, příbory, hrnečky, skleničky), sociálním zázemím, TV a trezorem. Zásluhou plně vybavené kuchyňky s sebou již nemusíte vozit žádné vlastní kuchyňské náčiní. V případě zájmu o snídaně či večeře je možné se předem domluvit ve SKiMU Sport Centru. V prostorách baru je přístup na WiFi síť ZDARMA. Ve SKiMU Sport Centru můžete využít sportovní haly pro skupinové sporty typu fotbal, volejbal, florbal, ale i basketbal aj. Dále jsou k dispozici prostory pro tenis, badminton, ricochet nebo stolní tenis. Pro posilování je k dispozici posilovna a pro uvolnění sauna. Pro výkon oblíbeného sportu je k zapůjčení i potřebné vybavení (sálová obuv, raketa, míček, hokejka, prostěradlo).

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Okolí turistického centra SKiMU a obce Malé Úpy přímo svádí k dlouhým procházkám v panenské přírodě Krkonošského národního parku. Ovšem v okolí se nachází nejen překrásné přírodní úkazy, ale i již historické odkazy ze světa lidí. Nejsnazší výstup na Sněžku z Malé Úpy přímo po hranicích Čech a Polska. Ze Sněžky je možné sejít přes Růžohorky do Spáleného Mlýna a vrátit se zpět do Malé Úpy. Dvacetikilometrová trasa vás provede nedotčenou přírodou Krkonošského národního parku až k Portášovým boudám, odkud je možné sjet sedačkovou lanovou dráhou do Velké Úpy a odtud přes Janovy Boudy a Spálený Mlýn dojdete do Malé Úpy. Cesta přes lanovku a Velkou Úpu se vám prodlouží přibližně o šest kilometrů. Nebo se můžete vydat po Pěnkavčí stezce do Spáleného Mlýna a až do Dolní Malé Úpy. Pohádková stezka, Krakonošovo království, Dětská hřiště.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz