SKiMU Sport Centrum a Apartmány***

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
SKiMU Sport Centrum se nachází v obci Malá Úpa ve východních Krkonoších nedaleko hranic s Polskem. Z Prahy se k nám dostanete po dálnici D11/E67 směrem na Hradec Králové, která vás provede mimo centrum Hradce Králové a nasměruje vás na Jaroměř, dále Trutnov a Malou Úpu. Z Prahy je možné vyrazit i po silnici 10/E65 směrem na Mladou Boleslav, dále přes Jičín, Novou Paku, Vrchlabí až do Malé Úpy. Z Liberce se směřujte na Železný Brod, Semily, Jilemnici, Vrchlabí a posléze na Malou Úpu.
Vybavení a služby
V plně vybavených apartmánech může být ubytováno až 52 osob. K dispozici jsou čtyř a šesti lůžkové apartmány s vybavenou kuchyňkou (lednice, elektrický sporák, mikrovlnná trouba, varná konvice, myčka nádobí, kuchyňské náčiní (hrnce na vaření, pánve apod.), jídelní soupravy, příbory, hrnečky, skleničky), sociálním zázemím, TV a trezorem. Zásluhou plně vybavené kuchyňky s sebou již nemusíte vozit žádné vlastní kuchyňské náčiní. V případě zájmu o snídaně či večeře je možné se předem domluvit ve SKiMU Sport Centru. V prostorách baru je přístup na WiFi síť ZDARMA. Ve SKiMU Sport Centru můžete využít sportovní haly pro skupinové sporty typu fotbal, volejbal, florbal, ale i basketbal aj. Dále jsou k dispozici prostory pro tenis, badminton, ricochet nebo stolní tenis. Pro posilování je k dispozici posilovna a pro uvolnění sauna. Pro výkon oblíbeného sportu je k zapůjčení i potřebné vybavení (sálová obuv, raketa, míček, hokejka, prostěradlo).

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Okolí turistického centra SKiMU a obce Malé Úpy přímo svádí k dlouhým procházkám v panenské přírodě Krkonošského národního parku. Ovšem v okolí se nachází nejen překrásné přírodní úkazy, ale i již historické odkazy ze světa lidí. Nejsnazší výstup na Sněžku z Malé Úpy přímo po hranicích Čech a Polska. Ze Sněžky je možné sejít přes Růžohorky do Spáleného Mlýna a vrátit se zpět do Malé Úpy. Dvacetikilometrová trasa vás provede nedotčenou přírodou Krkonošského národního parku až k Portášovým boudám, odkud je možné sjet sedačkovou lanovou dráhou do Velké Úpy a odtud přes Janovy Boudy a Spálený Mlýn dojdete do Malé Úpy. Cesta přes lanovku a Velkou Úpu se vám prodlouží přibližně o šest kilometrů. Nebo se můžete vydat po Pěnkavčí stezce do Spáleného Mlýna a až do Dolní Malé Úpy. Pohádková stezka, Krakonošovo království, Dětská hřiště.
TOPlist