Ski centrum Mirek Šmejdíř

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Náš Pension se nachází v centru městyse Černý Důl (700m n.m.), v Krkonoších, na úpatí Černé hory (1299m n.m.) na polovině cesty mezi Špindlerovým Mlýnem a Pecí pod Sněžkou a pouze 2 km od nové vyhřívané lanovky Hoffmannova bouda-Černá Hora, lázeňského a lyžařského areálu Janské Lázně.
Vybavení a služby
Penzion Ski centrum disponuje 5-ti 2-3 lůžkovými pokoji s možností přistýlky a vlastním sociálním zařízením, TV/SAT, wi-fi Internet. Pro naše hosty je k dispozici udržovaná zahrada, zimní zahrada s možností grilování a ohniště s posezením. Hostům je dále k dispozi parkoviště přímo před domem a pro motorkáře garáž. V suterénu je společenská místnost pro společné posezení a standartně vybavená kuchyňka včetně mikrovlnné trouby a pressa.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Zima: Lyžařský areál Špičák Černý Důl 150m. Areál Jánské lázně 4km dosažitelný skibusem od pensionu. Přímo v domě půjčovna zimních sportovních potřeb a kancelář lyžařské školy. Pro naše hosty poskytujeme na půjčovnu 10% slevu. Trasy pro běh na lyžích u lomu a na vrcholu Černé hory. V blízkém hotelu Aurum si můžete zahrát kuželky, šipky, kulečník nebo stolní fotbal. Také můžete využít bazén a saunu. • Léto: Přírodní koupaliště "Slunečná". Tenisové kurty hotelu Aurum. Víceúčelové sportovní hřiště na parkovišti lyžařského areálu. Cyklistické stezky. Pěší výlety na hřebeny Krkonoš.
TOPlist