Poloha a dosažitelnost

Náš Pension se nachází v centru městyse Černý Důl (700m n.m.), v Krkonoších, na úpatí Černé hory (1299m n.m.) na polovině cesty mezi Špindlerovým Mlýnem a Pecí pod Sněžkou a pouze 2 km od nové vyhřívané lanovky Hoffmannova bouda-Černá Hora, lázeňského a lyžařského areálu Janské Lázně.

  Vybavení a služby

Penzion Ski centrum disponuje 5-ti 2-3 lůžkovými pokoji s možností přistýlky a vlastním sociálním zařízením, TV/SAT, wi-fi Internet. Pro naše hosty je k dispozici udržovaná zahrada, zimní zahrada s možností grilování a ohniště s posezením. Hostům je dále k dispozi parkoviště přímo před domem a pro motorkáře garáž. V suterénu je společenská místnost pro společné posezení a standartně vybavená kuchyňka včetně mikrovlnné trouby a pressa.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Zima: Lyžařský areál Špičák Černý Důl 150m. Areál Jánské lázně 4km dosažitelný skibusem od pensionu. Přímo v domě půjčovna zimních sportovních potřeb a kancelář lyžařské školy. Pro naše hosty poskytujeme na půjčovnu 10% slevu. Trasy pro běh na lyžích u lomu a na vrcholu Černé hory. V blízkém hotelu Aurum si můžete zahrát kuželky, šipky, kulečník nebo stolní fotbal. Také můžete využít bazén a saunu. • Léto: Přírodní koupaliště "Slunečná". Tenisové kurty hotelu Aurum. Víceúčelové sportovní hřiště na parkovišti lyžařského areálu. Cyklistické stezky. Pěší výlety na hřebeny Krkonoš.

Zpět


TOPlist
  Ski centrum Mirek Šmejdíř Černý Důl
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Ski centrum Mirek Šmejdíř
Ceník ubytování a stravování