Poloha a dosažitelnost

Lyžařské vleky a sjezdovky jsou přímo u chaty. Vleky pro nejmenší či začínající lyžaře v dosahu několika minut chůze. Běžecké tratě, pravidelně udržované, 300m od objektu (s propojením na Horní Mísečky. Bezproblémový přístup autem a parkování v jakémkoliv ročním období. Centrum Benecka je vzdáleno několik minut chůze.

  Vybavení a služby

Roubenka disponuje tří a čtyřlůžkovými pokoji a jedním apartmánem, všechny s vlastním sociálním zařízením. Prostorný, pětilůžkový apartmán je navíc vybaven kuchyňkou a jídelním koutem. Hostům je k dispozici stylově zařízená společenská místnost s plně vybavenou kuchyní a myčkou. Pro nejmenší návštěvníky máme připraveny postýlky a další vybavení. Uzamykatelný prostor pro lyže či kola. Roubenka je vhodná především pro skupiny do 19 osob. Ovšem i jednotlivci zde naleznou své soukromí.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Na Benecku jsou k dispozici běžecké tratě, turistické i závodní v celkové délce 15km. Benecké běžecké tratě jsou napojeny na Špindlerův Mlýn a Horní Mísečky. Je zde také nástupní místo na Krkonošskou lyžařskou cestu. Benecko Vás překvapí nejen nezapomenutelnými rozhledy do kraje, ale i na Kotel a na hřebeny Krkonoš. Pro sjezdaře tu zase jsou připravené sjezdovky. HSK a Kejnos Vás zcela jistě zaujmou večerním lyžováním a zasněžováním. U nás lyžujete bez front a v klidu. Na vršek Kejnosu Vás vyveze sedačková lanovka.

Zpět


TOPlist
  Roubenka u Fantíků Benecko
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Roubenka u Fantíků
Ceník ubytování a stravování