Poloha a dosažitelnost

Ideální poloha města, ležícího v nadmořské výšce 715 až 1310 metrů, je perfektním místem pro většinu druhů zimních sportů. Lákavé jsou především sjezdovky, které vytvářejí 26km zasněžovaných tratí. Vzdálenost od Prahy 120km.

  Vybavení a služby

Chalupa je nově postavená, pro 12 osob, objekt lze obývat celý, nachází se 2km od centra Vrchlabí. Před domem jsou 3 parkovací místa. Chalupa je patrová, automaticky vytápěná plynovým kotlem, není zde dovoleno kouřit. V přízemí se nachází obytná místnost s plně vybaveným kuchyňským koutem (mikrovlnná trouba, varná deska, lednice, mrazák, nádobí), dále kachlová kamna s možností topení a vaření, televize a video přehrávač. Dále je v přízemí jedna samostatná třílůžková ložnice, koupelna se sprchovým koutem, místnost na odkládání lyží/kol a toaleta. V patře jsou k dispozici tři samostatné třílůžkové ložnice, koupelna se sprchovým koutem a samostatná toaleta. U domu je velká zahrada s vlastním kopečkem v zimě na bobování, venkovní posezení s grilem, pískoviště, pingpong stůl a houpačka.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

  Rekreace a služby v okolí

Okolí nabízí dobře dostupné sportovní vyžití: sportovní hřiště, koupaliště, golfové hřiště (8km) , Akvapark (12km), fitness + bowling (2km), tenis (1km). Lyžařské sjezdovky a běžecká centra: Kněžický vrch 3km, Strážné 6km, Špindlerův Mlýn 12km, Herlíkovice, Černý důl, Černá hora. Centrum Vrchlabí 2km, autobus a vlak 0,5km, nemocnice a zdravotní střediska 2km. Špindlerův mlýn nabízí mnohé aktivity, včetně těch netradičních. Vyjma bobové dráhy můžete relaxovat v bazénu. Oblíbené jsou i vyjížďky na čtyřkolkách či sněžných skútrech.

Zpět


TOPlist
  Roubená chalupa v Krkonoších Vrchlabí
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Roubená chalupa v Krkonoších
Ceník ubytování a stravování