Pension Nika ve Vrchlabí

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
PENSION NIKA ve Vrchlabí je v Jihoslovanské ulici (klidná, i v zimě vždy průjezdná!) - je v blízkosti centra Vrchlabí = Brány Krkonoš, 490m.n/m. Doprava možná autem, vlakem a busem (ski + cyklobusy umožňují pohodlné spojení - cca 1km do skiareálu Herlíkovice a Bubákov - http://www.skiareal-vrchlabi.cz/), odtud pak z parkoviště výše lanovkami + vleky až na vrchol Žalý (1019m.n/m.). Další skiareály v blízkosti: Benecko, Strážné, Kněžický Vrch, ev.Špindlerův Mlýn + Svatý Petr (12km). Lyžování je zde pro dospělé: zdatné i ne, pro větší i menší děti, neb jen sáňkování + bobování. Běžkování po upravených, vyznačených turist. trasách, rovněž tak letní pěší i cykloturistika a letní koupání v přírodním odpočinkovém areálu Vejsplachy.
Vybavení a služby
Pension NIKA ve Vrchlabí je po rekonstrukci. Objekt je vytápěn ústředním topením, kontrolovaným termostaty. Disponuje celkově 15ti lůžky/+ 3 přistýlky - a to ve 3 apartmánech - v následující dispozici: • 1. apartmán - 4lůžkový - v pokoji 2 lůžka dole + 2lůžka - na tzv.galerii, + stůl a sezení, ve vedlejší místnosti je vybavená kuchyňka s lednicí, dále hygienické zázemí - sprchový kout, umyvadlo a WC. TV/SAT, Wi-Fi. Veškerý tento prostor je pod vlastním uzamčením. • 2. apartmán - 5lůžkový - v ložnici 3 lůžka dole + 2 na tzv. galerii. Vybavená kuchyně + sociální zařízení + WC vlastní. • 3. apartmán: 6-lůžk. (2 nahoře) + možnost 3x přistýlky - dole v sousednim pokojíku. Vybavený oddělený kuchyňský kout + jídelní sezení. Vlastní hyg. zázemí + 2x Wc. Pod okny Labe s výhledem do zahrady. TV/SAT. Wi-Fi. Veškerý tento prostor je rovněž pod vlastním uzamčením. • Automat.pračka s Vaším práškem k dispozici = 30,- Kč/1 várka. Vlastní domácí obuv JE NUTNÁ!

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Ve městě Vrchlabí je v dosahu celodenní teplé i studené stravování, veškerá obchodní síť, internetová kavárna, banky + bankomaty, autoservisy, pošty, poliklinika + lékárna - vše vždy v bezprostřední blízkosti pensionu. Doplňkové rekreační vyžití sportovní: Fitness centra, Spinning, Squash, tenis, sportovní letiště - vyhlídkové lety + jízdy 4-kolek na autodromu, bruslení. Ski/cyklobusy, BUS/VLAK. Možnosti kulturní: návštěva jistě zajímavého Krkonošského muzea + stálé expozice, event. kina. Pro stravování a společenské vyžití lze navštívit: restaurace, pizérie, kavárny - cukrárny, vinárny, herny - automaty, bowling, billiard, elektron. šipky aj. Pro zušlechtění těla se lze objednat na solárko, whirpool, masáže, lymfodrenáže, do solné jeskyně, kadeřnictví aj. v blízkých provozovnách služeb. Aquapark + zimní i letní bobová dráha a jiné - ve Špindlerově Mlýně (12km).
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz