Pension Nika ve Vrchlabí - Poloha, Služby, Okolí

Pension Nika ve Vrchlabí

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
PENSION NIKA ve Vrchlabí je v Jihoslovanské ulici (klidná, i v zimě vždy průjezdná!) -je v blízkosti centra Vrchlabí = Brány Krkonoš, 490m.n/m. Doprava možná autem, vlakem a busem (ski+cyklobusy umožňují pohodlné spojení - cca 1km do skiareálu Herlíkovice a Bubákov - http://www.skiareal-vrchlabi.cz/), odtud pak z parkoviště výše lanovkami + vleky až na vrchol Žalý (1019m.n/m.). Další skiareály v blízkosti: Benecko, Strážné, Kněžický Vrch, ev.Špindlerův Mlýn + Svatý Petr (12km). Lyžování je zde pro dospělé: zdatné i ne, pro větší i menší děti, neb jen sáňkování + bobování. Běžkování po upravených, vyznačených turist.trasách, rovněž tak letní pěší i cykloturistika a letní koupání v přírodním odpočinkovém areálu Vejsplachy.
Vybavení a služby
Pension NIKA ve Vrchlabí je po rekonstrukci. Objekt je vytápěn ústředním topením, kontrolovaným termostaty. Disponuje celkově 15ti lůžky/+ 3 přistýlky - a to ve 3 apartmánech - v následující dispozici: • 1.apartman - 4lůžkový - v pokoji 2 lůžka dole + 2lůžka - na tzv.galerii, + stůl a sezení, ve vedlejší místnosti je vybavená kuchyňka s lednicí, dále hygienické zázemí - sprchový kout, umyvadlo a WC. TV/SAT, Wi-Fi. Veškerý tento prostor je pod vlastním uzamčením. • 2.apartman - 5lůžkový - v ložnici 3 lůžka dole + 2 na tzv. galerii. Vybavená kuchyně + sociální zařízení + WC vlastní. • 3.apartman: 6-lůžk.(2 nahoře) + možnost 3x přistýlky - dole v sousednim pokojíku. Vybavený oddělený kuchyňský kout + jídelní sezení. Vlastní hyg.zázemí + 2x Wc. Pod okny Labe s výhledem do zahrady. TV/SAT. Wi-Fi. Veškerý tento prostor je rovněž pod vlastním uzamčením. • Automat.pračka s Vaším práškem k dispozici = 30,- Kč/1 várka. Vlastní domácí obuv JE NUTNÁ!

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Ve městě Vrchlabí je v dosahu celodenní teplé i studené stravování, veškerá obchodní síť, internetová kavárna, banky + bankomaty, autoservisy, pošty, poliklinika+lékárna - vše vždy v bezprostřední blízkosti pensionu. Doplňkové rekreační vyžití sportovní: Fitness centra, Spinning, Squash,tenis, sportovní letiště - vyhlídkové lety + jízdy 4-kolek na autodromu, bruslení. Ski/cyklobusy, BUS/VLAK. Možnosti kulturní: návštěva jistě zajímavého Krkonošského muzea + stálé expozice, event.kina. Pro stravování a společenské vyžití lze navštívit: restaurace, pizérie, kavárny - cukrárny, vinárny, herny - automaty, bowling, billiard, elektron.šipky aj. Pro zušlechtění těla se lze objednat na solárko, whirpool, masáže, lymfodrenáže, do solné jeskyně, kadeřnictví aj. v blízkých provozovnách služeb. Aquapark + zimní i letní bobová dráha a jiné - ve Špindlerově Mlýně (12km).
TOPlist