Rodinný pension Míša

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Pension se nachází na klidném místě, na staré cestě mezi Pecí pod Sněžkou a Velkou Úpou, 10 min. chůze od centra Pece pod Sněžkou. Vzdálenost od autobusové zastávky z Pece 15 min. a z Velké Úpy 10 min. pěšky. Vlastní parkoviště je přímo u penzionu. Parkoviště i přístupová cesta je udržovaná i v zimních měsících. Ideální výchozí poloha k výletům na všechny strany.
Vybavení a služby
Rodinný pension Míša Vám nabízí příjemné a útulné domácí prostředí, pohodu v rodinném stylovém horském pensionu. Posezení na letní terase. Stravování: se snídaní (formou švédského stolu) nebo s polopenzí. Ubytování je vhodné pro individuelní rekreaci. Jídelna a společenská místnost slouží jen pro ubytované hosty. Útulné 2, 3 a 4 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením.Připojení k Wifi zdarma.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Zimní aktivity: Penzion se nachází v areálu SkiResort mezi Pecí pod Sněžkou a Velkou Úpou. Je možné použít zdarma skibus (zastávka skibusu Tetřívek je 80m od pensionu.3 minuty do Pece, nebo pokračuje do Svobody, Janské Lázně- Černá hora. K nejbližší lyžařské sjezdovce Portášky (3-sedačková lanovka, zasněžování, večerní lyžování) je to od nás cca 350 m pěšky nebo na lyžích. Běžkařská trasa vede okolo penzionu a navazuje na Krkonošskou magistrálu. Dále je možno navštívit fitnesscentrum, wellness Pecr, kuželky, bowling ,bazény, saunu, squash, ricochet, Půjčovny lyžařského a sportovního vybavení a lyžařské školy jsou v centru Pece i ve Velké Úpě. Letní aktivity: pěší turistika, cykloturistika, tenis, fitness, wellness atd., bobová dráha, Monkey Park.. Výlety: Stachelberg ,Skalní město Adršpach, ZOO – Safari Dvůr Králové, klášter v Broumově, zámek v Náchodě, v Novém Městě nad Metují, Opočně a další. Koupání – v Sejfech, v Trutnově, Dolce u Trutnova, Čistá,Aquapark Karpacz....
TOPlist