Rodinný pension Míša

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Pension se nachází na klidném místě, na staré cestě mezi Pecí pod Sněžkou a Velkou Úpou, 10 min. chůze od centra Pece pod Sněžkou. Vzdálenost od autobusové zastávky z Pece 15 min. a z Velké Úpy 10 min. pěšky. Vlastní parkoviště je přímo u penzionu. Parkoviště i přístupová cesta je udržovaná i v zimních měsících. Ideální výchozí poloha k výletům na všechny strany.
Vybavení a služby
Rodinný pension Míša Vám nabízí příjemné a útulné domácí prostředí, pohodu v rodinném stylovém horském pensionu. Posezení na letní terase. Stravování: se snídaní (formou švédského stolu). Ubytování je vhodné pro individuelní rekreaci. Jídelna a společenská místnost slouží jen pro ubytované hosty. Útulné 2, 3 a 4 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. Připojení k Wifi zdarma.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Zimní aktivity: Penzion se nachází v areálu SkiResort mezi Pecí pod Sněžkou a Velkou Úpou. Je možné použít zdarma skibus (zastávka skibusu Tetřívek je 80m od pensionu. 3 minuty do Pece, nebo pokračuje do Svobody, Janské Lázně - Černá hora. K nejbližší lyžařské sjezdovce Portášky (3-sedačková lanovka, zasněžování, večerní lyžování) je to od nás cca 350m pěšky nebo na lyžích. Běžkařská trasa vede okolo penzionu a navazuje na Krkonošskou magistrálu. Dále je možno navštívit fitnesscentrum, wellness Pecr, kuželky, bowling, bazény, saunu, squash, ricochet, Půjčovny lyžařského a sportovního vybavení a lyžařské školy jsou v centru Pece i ve Velké Úpě. Letní aktivity: pěší turistika, cykloturistika, tenis, fitness, wellness atd., bobová dráha, Monkey Park.. Výlety: Stachelberg, Skalní město Adršpach, ZOO – Safari Dvůr Králové, klášter v Broumově, zámek v Náchodě, v Novém Městě nad Metují, Opočně a další. Koupání – v Sejfech, v Trutnově, Dolce u Trutnova, Čistá, Aquapark Karpacz....
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz