Rodinný apartmán

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Dům se nachází v obci Mladé Buky 6km od Trutnova, 7km do Janských Lázní, je obklopen velkou udržovanou zahradou s vlastním parkovištěm a vlastním vchodem. Ubytování je vhodné pro rodinu, osoby známé,pracovní skupiny.
Vybavení a služby
Pension nabízí ubytování ve 3 dvoulůžkových a 1 třílůžkovém pokoji, moderně zařízených. Možná 1 přistýlka. 2 WC, 2 koupelny, kompletně vybavená kuchyň, 2x lednice, nádobí, kávovar, el. konvice,2plot. vařič, mikrovlnka.2 krát LCD tel. s kabel. a sat. WiFi. K dispozici lyžárna. U vchodu zahradní pergola s posezením, v zahradě je velký altán, kde se nachází gril s krbem, stolní tenis, šipky,večerně osvětlené, opět zahradní posezení. V zahradě je natažena volejbalová síť na míčové hry. Všichni jsou u nás hosté.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V okolí domu se nachází les, v obci možnost lyžování v Ski areálu Mladé Buky - 700m, s lyžařskou školou pro děti, ve Skiareálu je bobová dráha s celoročním provozem.V okolí další možnosti lyžování-6 km Černá hora. V Trutnově koupaliště s tobogánem, krytý bazén. 6 km arál Dolce s tenisovými kurty, rekreační nádrž s tobogánem a travnatou pláží. Janské Lázně (7km) - lanovka na Černou horu, ski centrum v Peci pod Sněžkou (15km). V okolí množství možností pro turistiku, lyžování. Safari Dvůr Králové, jízda na koních (2km), skalní město Adršpach.V obci krásné golfové hřiště s restaurací.
TOPlist