Poloha a dosažitelnost

Family hotel se nachází v klidné lokalitě Národního parku Dolního Dvora, 6km od Vrchlabí. Obec v zákoutí našich českých hor je ideálním místem pro vaši klidnou a ničím nerušenou rodinnou dovolenou.

  Vybavení a služby

Pokoje jsou standartně vybaveny,soc.zařízení je součástí každého pokoje. Hotel je pouze pro ubytované hosty a je kompletně nekuřácký. Dětský koutek pro vaše ratolesti, při zájmu hotelových hostů pořádáme taneční večery s live muzikou. Snídaně jsou podávány formou švédských stolů. Případná přání hosta se snažíme zajistit k jeho spokojenosti. Hotelový provoz je v sezonním provozu 24hod denně.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Lokalita je vhodná pro rodiny s dětmi, 250m od hotelu se nachází Ski-family areál se 3 lyž. vleky + dětský vlek, lyžařskou školkou, půjčovnou lyží, rodinným imbissem. Pro ubytované hosty jsou nabízeny denní Ski-pasy již od 250Kč na celý den. Každodenní večerní lyžování. Ski-busy do Černého dolu, Herlíkovic. V létě je díky otevřené bráně Krkonoš možná nezapomenutelná turistika, houbaření, cykloturistika apod. Veškeré služby např. kadeřnické, půjčovny, SPA, zařizujeme na místě na přání hosta.

Zpět


TOPlist
  Family hotel Lesní zátiší Dolní Dvůr
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Family hotel Lesní zátiší
Ceník ubytování a stravování