Family hotel Lesní zátiší - Poloha, Služby, Okolí

Family hotel Lesní zátiší

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Family hotel se nachází v klidné lokalitě Národního parku Dolního Dvora, 6km od Vrchlabí. Obec v zákoutí našich českých hor je ideálním místem pro vaši klidnou a ničím nerušenou rodinnou dovolenou.
Vybavení a služby
Pokoje jsou standartně vybaveny,soc.zařízení je součástí každého pokoje. Hotel je pouze pro ubytované hosty a je kompletně nekuřácký. Dětský koutek pro vaše ratolesti, při zájmu hotelových hostů pořádáme taneční večery s live muzikou. Snídaně jsou podávány formou švédských stolů. Případná přání hosta se snažíme zajistit k jeho spokojenosti. Hotelový provoz je v sezonním provozu 24hod denně.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Lokalita je vhodná pro rodiny s dětmi, 250m od hotelu se nachází Ski-family areál se 3 lyž. vleky + dětský vlek, lyžařskou školkou, půjčovnou lyží, rodinným imbissem. Pro ubytované hosty jsou nabízeny denní Ski-pasy již od 250Kč na celý den. Každodenní večerní lyžování. Ski-busy do Černého dolu, Herlíkovic. V létě je díky otevřené bráně Krkonoš možná nezapomenutelná turistika, houbaření, cykloturistika apod. Veškeré služby např. kadeřnické, půjčovny, SPA, zařizujeme na místě na přání hosta.
TOPlist