Rodinné ubytování Pavlíkovi

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Ubytovací zařízení se nachází v Černém Dole, ve výšce 670 m n.m. Parkování přímo u ubytování v uzavřeném a v zimě udržovaném prostoru pro 3 auta. GPS souřadnice 50.6341847N, 15.7134375E
Vybavení a služby
Ubytování Pavlíkovi nabízí k pronájmu dva apartmány, jeden v přízemí a druhý v patře. Ubytovací prostory mají vlastní vchod, můžete tedy odcházet a přicházet tak, jak chcete sami a máte dostatek soukromí. Oba apartmány v ubytování mají společný jen vstup a předsíňku s úložným botníkem včetně topení. Oba apartmány jsou pochopitelně kompletně zařízené a celoročně obyvatelné. Každý má svoji běžně vybavenou koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. Vytápění je realizováno ústředním ekologickým topením. Přízemní apartmán (48m2) nabízí ubytování pro max.5 osob, ve dvou pokojích - manželskou postel s kvalitní zdravotní matrací a 1 lůžko + rozkládací 2 lůžko. Výhled do zahrady, výhled na Černou horu, topení, skříň, komoda s TV/SAT, sedací soupravu, křeslo, konferenční stolek, na podlaze zátěžové lino, a novou plně vybavenou kuchyňku (mikrovlnná trouba, 2 plotýnkový sklokeramický indukční vařič, rychlovarná konvice, lednička a myčka nádobí) s jídelničkou se zátěžovým linem. Okna osazena venkovními žaluziemi s mechanickým ovládáním. Nad radiátory je bidlo, vodorovně upevněné pod stropem. Dají se na něm sušit ručníky, promoklé šatstvo ... A koupelnu s umyvadlem, WC a sprchovým koutem. Druhý apartmán (47m2) v patře nabízí ubytování pro max.5 osob, ve dvou pokojích - manželskou postel s kvalitní zdravotní matrací a tři 1 lůžka. Výhled do zahrady, výhled na Černou horu, topení, skříně, TV/SAT, dvě křesla, konferenční stolek, na podlaze plovoucí podlaha s kuchyňským koutkem plně vybaveným (mikrovlnná trouba, 2 plotýnkový sklokeramický indukční vařič, rychlovarná konvice, lednička a myčka nádobí). A koupelnu s umyvadlem, WC a sprchovým koutem. Auta můžete mít zaparkovaná vedle ubytování v zahradě v uzavřeném prostoru ZDARMA. U ubytování je možnost používání venkovních uzamykatelných prostor pro úschovu kol i lyží. Ubytování má pro vás WiFi internet ZDARMA.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Od ubytování, cca 400 metrů,je SKIpark a SNOWpark, patřící od zimy 09/10 do SKIRESORTU Černá Hora: Černý Důl, Černá hora, Svoboda n.Ú. - Dunkan, Pec p.S. (doprava mezi lyžařskými středisky zdarma), se systémem umělého zasněžování včetně velkého nového asfaltového parkoviště zdarma, 2 třísedačkové lanovky, 3 lyžařské vleky a KIDpark s pojízdným pásem, občerstvení ve dvou bufetech včetně WC/SP. Možnost využití tenisových kurtů (cca do 100m) - v zimě kryté a vyhřívané, kuželková dráha, půjčovna horských kol, půjčovna lyžařské výzbroje a výstroje a v okruhu cca 100m četná stravovací zařízení. Ideální podmínky pro sjezdové i běžecké lyžování. Ani vyznavači bílé stopy nepřijdou v okolí našeho penzionu zkrátka. V Černém Dole začíná řada běžeckých tratí. Pro rodiny s dětmi i pro ty,co chtějí udělat něco pro své zdraví a i ti, co si chtějí na chvíli odpočinout od sjezdového lyžování a nemusí zrovna na hřebeny Krkonoš, se nabízí možnost využití náhorní planiny nad lomem v nadmořské výšce 800m. Jedná se o pravidelně udržovaný krásný běžecký okruh v délce cca 3km s rovinkami, sjezdy i stoupámím s mořností použití jak klasického tak bruslařského stylu s nádherným pohledem na Černou horu a SKI areál. Od našeho ubytování na okruh je to 1600 m tedy cca 15 min chůze. A ten, kdo bude chtít pro návrat do Černého Dolu využít jinou cestu, má možnost z okruhu odbočit na upravenou trasu na Bonischovy Boudy, kde najede na sjezdovky a vychutná si sjezd na běžkách. Kdo se na to necítí, může zpět do Černého Dolu sejít. Tip - v letních měsících možnost návštěvy ZOO ve Dvoře Králové nad Labem (cca 25km), vodního parku v Trutnově (cca 18km), Adršpašských a Teplických skal (cca 35km), letní bobové dráhy a aqvaparku ve Špindlerově Mlýně (cca 27km) a nepřeberné množství turistických krkonošských cest, jak pro pěší, tak pro cykloturisty.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz