Poloha a dosažitelnost

Ubytovací zařízení se nachází v Černém Dole, ve výšce 670 m n.m. Parkování přímo u ubytování v uzavřeném a v zimě udržovaném prostoru pro 3 auta. GPS souřadnice 50.6341847N, 15.7134375E

  Vybavení a služby

Ubytovací zařízení nabízí dva apartmány.První v přízemí má 2 pokoje 2 + 2(3) lůžka, SP/WC; druhý v patře má 2 pokoje 2 + 2lůžka a využité podkroví, SP/WC. V každém jsou k dispozici TV/sat, kuchyňské linky a mikrovlnné trouby, rychlovarné konvice, ledničky, dvouvařiče a nádobí.ZDARMA připojení na WiFi. PŘÍJEZD: od 14 hod ODJEZD: apartmány je nutno opustit do 9.30 hod. ZÁLOHA: za pobyt na účet DOPLATEK: v den příjezdu v hotovosti V domě je vyžadováno používání domácí obuvi! Domácí zvíře není možné! V apartmánech a dalších společných prostorách domu je KOUŘENÍ ZAKÁZÁNO!

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný  Rekreace a služby v okolí

Od ubytování,cca 400 metrů,je SKIpark a SNOWpark, patřící od zimy 09/10 do SKIRESORTU Černá Hora: Černý Důl, Černá hora, Svoboda n.Ú. - Dunkan, Pec p.S. (doprava mezi lyžařskými středisky zdarma), se systémem umělého zasněžování včetně velkého nového asfaltového parkoviště zdarma, 2 třísedačkové lanovky, 3 lyžařské vleky a KIDpark s pojízdným pásem,občerstvení ve dvou bufetech včetně WC/SP. Možnost využití tenisových kurtů (cca do 100m) - v zimě kryté a vyhřívané, kuželková dráha, půjčovna horských kol, půjčovna lyžařské výzbroje a výstroje a v okruhu cca 100m četná stravovací zařízení. Ideální podmínky pro sjezdové i běžecké lyžování. Ani vyznavači bílé stopy nepřijdou v okolí našeho penzionu zkrátka. V Černém Dole začíná řada běžeckých tratí. Pro rodiny s dětmi i pro ty,co chtějí udělat něco pro své zdraví a i ti, co si chtějí na chvíli odpočinout od sjezdového lyžování a nemusí zrovna na hřebeny Krkonoš, se nabízí možnost využití náhorní planiny nad lomem v nadmořské výšce 800m. Jedná se o pravidelně udržovaný krásný běžecký okruh v délce cca 3 km s rovinkami, sjezdy i stoupámím s mořností použití jak klasického tak bruslařského stylu s nádherným pohledem na Černou horu a SKI areál. Od našeho ubytování na okruh je to 1600 m tedy cca 15 min chůze. A ten, kdo bude chtít pro návrat do Černého Dolu využít jinou cestu,má možnost z okruhu odbočit na upravenou trasu na Bonischovy Boudy, kde najede na sjezdovky a vychutná si sjezd na běžkách. Kdo se na to necítí, může zpět do Černého Dolu sejít. Tip - v letních měsících možnost návštěvy ZOO ve Dvoře Králové nad Labem (cca 25km), vodního parku v Trutnově (cca 18km), Adršpašských a Teplických skal (cca 35km), letní bobové dráhy a aqvaparku ve Špindlerově Mlýně (cca 27km) a nepřeberné množství turistických krkonošských cest, jak pro pěší, tak pro cykloturisty.

Zpět


TOPlist
  Rodinné ubytování Pavlíkovi Černý Důl
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Rodinné ubytování Pavlíkovi
Ceník ubytování a stravování