Rekreační objekt u Modré Hvězdy - Poloha, Služby, Okolí

Rekreační objekt u Modré Hvězdy

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Objekt se nachází přímo u ski-areálu Modrá Hvězda. Jedná se o dvojdomek a daná polovina objektu je situovaná směrem k vleku. V místě je konečná stanice meziměstské autobusové dopravy a je proto snadno dosažitelný i v zimě. Parkování přímo u domu není, ale je možno v blízkém okolí (cca 50-100m), v létě zdarma, v zimě, bohužel, placené (cca 500 Kč za auto a týden).
Vybavení a služby
K dispozici je 5 pokojů pro max. 15 osob s TV, vybavená kuchyně, koupelna, 2x WC a sprchový kout. V přízemí je 1 pokoj se 4 postelemi (palanda a dvoulůžko); v 1. patře je 1 pokoj se 3 postelemi + 1 pokoj se 3 postelemi (dvoulůžko s palandou); ve 2. patře je 1 pokoj se 4 postelemi + 1 jednolůžkový pokoj. Topení a ohřev vody je elektřinou (akumulačky, bojlery). Dům je používán k vlastní rekreaci a částečně pronajímán. Objekt je jednoduše, ale účelně zařízen. Hosté jsou v domě sami a sami si také hospodaří. Ubytovatel zajistí povlečení postelí (nedohodne-li se jinak) a hosté si přivážejí vlastní hygienické potřeby (ručníky).

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
Výhodné pro týdenní zimní i letní rekreaci 2-3 spřátelených rodin s dětmi. Základní služby (obchod, pošta, restaurace, bus) v blízkém okolí u Horního náměstí (cca 3 minuty), zbytek (bankomaty, lékař atd.) u Dolního náměstí v Rokytnici nad Jizerou (cca 4km). Více na www.rokynice.com • Pro zimní rekreaci je výhodou umístění objektu hned vedle vleku a možnost využití skibusu zdarma - cca 50m na Lysou horu. • Pro letní rekreaci dobrá výchozí poloha pro horské tůry, cyklistiku, apod.
TOPlist