Rekreační chalupa v Krkonoších - Poloha, Služby, Okolí

Rekreační chalupa v Krkonoších

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
V Krkonoších, v nadmořské výšce cca 650m n.m., na okraji města Jablonec nad Jizerou, ve svahu u lesa a u potoka. Hranice s Polskem je vzdálena jen 16km a hranice s Německem 90km. Dům stojí téměř osamoceně jako poslední na úplném okraji města, za ním už jsou jen hluboké lesy (ráj houbařů). Od domu je krásný výhled do údolí, na horské louky a lesy v okolí. Oblast je ideální pro horskou turistiku a jízdu na horských kolech. V okolí se nachází mnoho zajímavostí – např. Bozkovská jeskyně 11km, Mumlavské vodopády 13km, zámek Jilemnice 16km. Možnost vyhlídkových letů na sportovním letišti Lánov 24km.
Vybavení a služby
Samostatně stojící dům, v roce 2008 nově postavený a velmi dobře zařízený. Vstup, hala, obývací pokoj s jídelními stoly pro celkem 16 osob, krbem a televizí se satelitním příjmem a DVD. Moderní kuchyně s elektrickým sporákem, lednicí, kávovarem, varnou konvicí, mikrovlnnou troubou a myčkou na nádobí. Koupelna se sprchou, toaletou a saunou. Druhá samostatná toaleta. V patře se nachází hala, druhá koupelna s dvojitou sprchou a dvojitým umyvadlem, další samostatná toaleta a pět ložnic. První ložnice se dvěma samostatnými lůžky, druhá ložnice se dvěma samostatnými lůžky a jedním dvojlůžkem, třetí ložnice s dvojlůžkem a jedním samostatným lůžkem, čtvrtá ložnice s dvojlůžkem a rozkládacím dvojlůžkem a pátá ložnice s dvojlůžkem. Elektrické ústřední topení. Dům stojí na neoploceném pozemku, k dispozici je terasa, zahradní nábytek se slunečníkem, přenosný gril, ohniště, pískoviště a houpačka. Venkovní bazén o průměru 4,6m. Vlastní parkoviště pro 6–8 aut.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
V oblasti se nachází mnoho známých a velkých lyžařských středisek – Jablonec nad Jizerou 1km (vleky, sjezdovky vč. dětské), lyžařský areál Šachty ve Vysokém nad Jizerou (vhodné pro rodiny s dětmi – 3 vleky, dětský vlek, 6 sjezdovek, večerní lyžování, půjčovna vybavení, lyžařská škola, umělé zasněžování) 4km, Paseky nad Jizerou 5km, Rokytnice nad Jizerou 5km (známé středisko zimních sportů – několik vleků a sjezdovek, upravené běžecké trasy, lyžařská škola, půjčovna vybavení, večerní lyžování) nebo Harrachov 15km. Základní potraviny, restaurace a další zařízení 300m. Restaurace (Rokytnice nad Jizerou) 5km. Koupaliště, pronájem jízdních kol a rybaření (s povolenkou) 400m, krytý bazén (Jilemnice) 16km, tenisová hřiště a jízda na koních (Rokytnice nad Jizerou) 4 a 5 km. Potápění v bývalém lomu (Jesenný) 14km. Golfové hřiště (Semily) 18km a (Mladé Buky) 39km. Les 50m.
TOPlist