PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

První Apartmán

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
První Apartmán se nachází v horské chatě Rachelle v Horních Vítkovicích. Autem se sem dostanete za 15min z Jilemnice. V létě je nádherná a kratší cesta přes Roudnici. V zimě doporučujeme využít hlavní silnici na Horní Mísečky a ve Vítkovicích odbočit vlevo směr Rokytnice n.J. Přesnou polohu si zobrazíte při zadání "Vítkovice 395" do Mapy.cz, případně GPS 50.6871286N, 15.5176336E na Google maps. Lepší je asi přijet shora od stanoviště separovaného odpadu (mezi serpentýnou a spodní stanicí vleku Vurmovka). Až k domu vede nová asfaltová komunikace a parkovat budete přímo před chatou, asi 10m od apartmánu pod jeho terasou :)
Vybavení a služby
Apartmán je plně vybaven. Spaní je v ložnici na manželské posteli (180cm) a pohodlné palandě (2x90cm). Páté lůžko v ložnici je vysouvací. Další dvě plnohodnotná lůžka vzniknou rozložením pohovky v obývacím pokoji. V kuchyni najdete lednici s mrazákem, mikrovlnnou i horkovzdušnou troubu, varnou konvici, toustovač, hrnce, pánve, nádobí, příbory. V prostorné koupelně je WC a sprchový kout. K dispozici máte čisté ručníky, mýdlo atd. Hned naproti přes chodbu je prádelna s pračkou, sušičkou, vysavačem. Velkou výhodou je slunná terasa se vstupem z ložnice i jídelny. U jídelního stolu se pohodlně vejde 7 osob. Lyže a vybavení si uložíte v soukromé lyžárně. Apartmán je vybaven plochou TV včetně DVBT-2 set-top boxu. V celém bytě je bezplatná WIFI.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V zimě je místo ideální pro sjezdaře i běžkaře. Vítkovice mají optimální terény zejména pro rodiny s dětmi. K lanovce Aldrov sjedete na lyžích, druhý skiareál Vurmovka je v dochozí vzdálenosti 500m. Náročnější lyžaři ocení lokalitu mezi skiareály Rokytnice n.J., Špindlerův Mlýn - Horní Mísečky a Benecko. Všude se dostanete za 15min autem. Ve Vítkovicích je několik restaurací včetně jedné skutečně velmi kvalitní. Čerstvé pečivo i ostatní potraviny a základní vybavení nakoupíte celý týden v místním obchůdku. Větší nákup je bez problémů v 15min vzdálené Jilemnici.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz