Poloha a dosažitelnost

Penzion Ve Skále se nachází na okraji historického centra města Loket. Díky své výhodné poloze u řeky se našim hostům naskýtá jedinečný výhled na Loketský hrad z každého pokoje a hlavně pak z venkovní terasy. Do samého centra je to pouhých 300m. Loket je vyhledáván turisty pro svůj bohatý kulturní a sportovní program. Pod hradem v ohbí řeky Ohře leží Loketský amfiteátr (opery, hudební festivaly, divadelní představení, apod.), nad městem je motokrosový areál a večer můžete posedět ve stylových hospůdkách a restauracích.

  Vybavení a služby

Počet pokojů: 11 | Počet lůžek: 30 | Typy pokojů: 2-lůžkové, 3-lůžkové, 4-lůžkové V každém pokoji je předsíňka a vlastní sociální zařízení (sprchový kout, WC), TV-SAT a Wi-Fi Pokoje s balkónem v prvním patře. Pokoje s výhledem na hrad v druhém patře Ubytování zajistíme i početnějším skupinám Jsme jediné ubytovací zařízení v Lokti s online rezervačním systémem.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Náš penzion poskytuje ideální zázemí pro cestování po Karlovarském kraji a okolí Lokte skýtá opravdu nepřeberné množství možností jak zde trávit svou dovolenou. Město leží uvnitř západočeského lázeňského trojúhelníku, a proto návštěva blízkých Karlových Varů je takřka samozřejmostí. Za zhlédnutí rozhodně stojí i Mariánské a Františkovy Lázně. Loket je obklopen nádhernou přírodou CHKO Slavkovského lesa vhodnou nejen pro pěší turistiku ale také pro cyklisty a vodáky. V horký letních dnech můžete strávit odpoledne v rekreačním areálu u vodní nádrže Michal, v zimním období můžete naopak brázdit sjezdovky Krušných hor.

Zpět


TOPlist
  Penzion Ve Skále *** Loket nad Ohří
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion Ve Skále ***
Ceník ubytování a stravování