Penzion Spilka - Poloha, Služby, Okolí

Penzion Spilka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion se nachází v dolní části obce Vítkovice u hlavní silnice z Jilemnice na Horní Mísečky. Dostupnost autem, parkování v uzamykatelné garáži u objektu. Autobus - zastávka 200m od penzionu, autobusové linky Praha - H.Mísečky nebo Jilemnice - H.Mísečky. Vlak - cílová stanice JIlemnice s návazností na autobusové spojení.
Vybavení a služby
Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou a sociálním zařízením, telefonem. Některé pokoje vybavené televizí se satelitním příjmem. V penzionu je možnost stravování, bar, sauna, kosmetika, masáže, sušárna bot, lyžárna, venkovní bazén, venkovní terasa a možnost grilování. V penzionu je možné ubytování se zvířaty. V celém objektu penzionu se NEKOUŘÍ. Vhodné pro rodiny s dětmi.

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V letním období velké možnosti pěší a cyklo turistiky, koupání ve vyhřívaném bazénu, navštěvy naučných stezek KRNAPu a muzeí. Dále je možná navštěva Farmy Hucul s možností vyjížděk na koních. Pro zimní období jsou v provozu přímo v obci tři lyžařské areály. ALDROV - čtyřsedačková lanovka, technické zasněžování, večerní lyžování. VURMOVKA - lyžařské vleky, večerní lyžování. JANOVA HORA - lyžařské vleky, technické zasněžování, večerní lyžování, snowtubbing. Horní Mísečky - vzdálené 8km - SKIAREÁL ŠPINDLERŮV MLÝN - HORNÍ MÍSEČKY -MEDVĚDÍN, možnost lyžování na 11-ti vlecích a 4 sedačkových lanovkách v celém Skiareálu. Denně upravované běžecké tratě na H. Mísečkách vedoucí až do Vítkovic.
TOPlist