Penzion Smrčina - Poloha, Služby, Okolí

Penzion Smrčina

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion SMRČINA se nachází na klidném místě na okraji Jánských Lázní, v těsném sousedství proslulé Hoffmanovy boudy, při cestě ze Svobody nad Úpou do Černého Dolu v Krkonoších, a to asi 1km od centra lázeňské kolonády. Současně však penzion leží přímo v centru SKIRESORTU ČERNÁ HORA - PEC s jedinou kabinkovou lanovkou v České republice. Penzion se nachází cca 200 m od nové lanovky a sjezdovky HOFFMANKY EXPRES. Výhodou penzionu je jeho dobrá dostupnost osobním vozem. Je zde k dispozici parkoviště, jehož údržba je samozřejmostí i po celou zimu. Autobusové linky jezdí přímo do Jánských Lázní, případně do Vrchlabí. Při cestování vlakem je nutné z Vrchlabí nebo ze Svobody nad Úpou pokračovat autobusem, ten Vám ovšem zastaví přímo u penzionu.
Vybavení a služby
Ubytovací kapacita penzionu je 55 lůžek. Vybavení penzionu Vám nabízí ubytování ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích a rodinných pokojích s možností přistýlky. všechny pokoje jsou vybaveny TV,WC, sprcha. K dispozici je lyžárna a úschovna horských kol. Rozmístění pokojů: • 1x 2-lůžkový pokoj • 4x 2-lůžkový pokoj s možností přistýlky • 3x 3-lůžkový pokoj • 4x 3-lůžkový pokoj s možností přistýlky • 4x 4-lůžkový pokoj. Vybavenost pokojů: • Koupelna se sprchovým koutem, umyvadlo, toaleta • Televize (12 TV kanálů) • WIFI připojení • Židle a stůl • Žádný pokoj nemá palandy • Pokoje nejsou vybaveny kuchyňským koutem. Restaurace s kapacitou 80 míst – zaměřena na speciality staročeské kuchyně (telecí, jehněčí, zvěřina, králík aj.). Samozřejmostí jsou hotovková jídla. Nabídka více druhů točeného piva a výběr přívlastkových vín. Restaurace má otevřený krb. Společenská místnost – stolní tenis, kulečník, fotbálek, šipky, dětský koutek.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
ZIMA - Více kilometrů sjezdovek na jediný skipas Minulá zima byla první, ve které se spojilo, v rámci SKIRESORTU ČERNÁ HORA – PEC, pět lyžařských areálů a platil v nich poprvé společný skipas. Letos budou moci lyžaři vyzkoušet na jediný skipas ještě více kilometrů. SKIRESORT nově nabízí 37 km sjezdových tratí, což je o 4 více, než loni. Lyže můžete nasadit už u penzionu, nepotřebujete Skibus ani auto, na lyžích můžete dojet sjezdovku, i nazpět. Více přepravních zařízení SkiResort nyní disponuje také vyšším počtem přepravních zařízení. Ve SkiResortu tak mohou návštěvníci využít 1x kabinkovou lanovku, 2x čtyřsedačkovou lanovku, 3x třísedačkovou lanovku, 31x vlek, 3x pojezdový pás. Celkem jde tedy o 40 přepravních zařízení. Nové sjezdovky Ve skiareálu Janské Lázně přibyly dvě nové sjezdovky. Hofmanky v délce 1,4 km a Zalomená v délce 1,1 km. Na obou se letos bude lyžovat na přírodním sněhu.
TOPlist