Penzion Slunečnice

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion SLUNEČNICE se nachází v západním koutu Krkonošského národního parku v horském městečku Rokytnice nad Jizerou v místní části Dolní Rokytnice (Zimní strana) na svahu hřebene Stráž. Přímo od penzionu se můžete kochat krásným výhledem na louky, lesy a kouzelné panorama Lysé hory a Kotle. Naprostá výhoda polohy našeho penzionu je, že se nemusíte obávat nechat děti volně pobíhat u penzionu - kolem penzionu není žádná doprava. Penzion SLUNEČNICE je ideálním místem pro ubytování a strávení dovolené v Krkonoších a to v jakémkoliv ročním období. Jsme provozováni a dosažitelní každý den v roce.
Vybavení a služby
Penzion SLUNEČNICE je koncipován na společenskou část a klidovou zónu pokojů, kdy: v 1.PP naleznete herny pro dospělé (s možností posezení do ranních hodin), v 1.NP naleznete lyžárnu/kolárnu, botárnu, hernu pro děti, kuchyni, restauraci a soc.zázemí, v 2. a 3. NP se nacházejí pokoje hostů. Penzion SLUNEČNICE disponuje sedmi (7) pokoji, kdy všechny bez rozdílu prošly renovací a kompletní obnovou jejich zařízení (každý pokoj má svou vlastní koupelnu s WC, TV/SAT): pokoj č.1. - 4 lůžka (možno 5), pokoj č.2. - 4 lůžka, pokoj č.3. - 2 lůžka, pokoj č.4. - 4 lůžka (možno až 6-max), pokoj č.5. - 4 lůžka, pokoj č.6. - 4 lůžka (možno 5), pokoj č.7. - 4 lůžka (možno 5). Celková kapacita je 26 - 30 osob. Dále je součástí penzionu: restaurace s vlastním soc. zázemím, kuchyně vč.skladů, herna č.1. - plně vybavená pro děti, herna č.2. - s fotbálkem a šipkami, herna č.3. - s kulečníkem 6-ft, botárna, lyžárna/kolárna. V celém objektu WIFI.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Veškeré info o výletech a službách v okolí na našich www
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz