Poloha a dosažitelnost

Pension se nachází v centru lyž. areálu Pec p.Sn., přímo na sjezdovce Zahrádky, 950m n.m. V létě je dostupný autem, parkování zdarma u domu. V zimě se můžete i se zavazadly dopravit taxiskútrem z parkoviště v Peci p.Sn.. Dům je obklopen stromy a loukou, nevede okolo žádná silnice, je zde klid. V zimě je prostor před domem mimo sjezdovku a je bezpečný i pro hry dětí. Do Pece je autobusové spojení, vlakové pouze do Svobody n.Ú., v zimě jezdí v oblasti skibusy, v létě cyklobusy.

  Vybavení a služby

Ubytování ve dvou dvoulůžkových pokojích se sprchou a WC a dvou dvoulůžkových pokojích se sprchou, 2 WC vedle pokoje, možnost 2x přistýlka, k zapůjčení dětská postýlka. Snídaně se podává ve spol. místnosti s krásným výhledem na Sněžku a okolní hory, pro hosty je k dispozici TV/SAT, společenské hry, WiFi. Kuchyňka je vybavena lednicí, vařičem, mikrovlnou troubou, var. konvicí,kávovarem a kávovarem Dolce Gusto, po dohodě je možné použít pračku. V létě je přístupná terasa s plyn. grilem. Penzion je bezbariérový a nekuřácký, poskytujeme služby pro cyklisty, po dohodě můžete přijet se zvířátkem. Na oběd nebo večeři můžete zajít do restaurací v okolí (100-1000m), nebo v centru. Hostům poskytujeme "Kartu hosta" na různé slevy v Peci p.Sn.- restaurace,vleky a lanovky, půjčovny aj.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Poloha pensionu je ideální pro lyžaře, ale v okolí je i mnoho běžeckých tras navazujících na Krkonošskou magistrálu. Půjčovny a servisy pro lyžaře, lyž. školy, obchody se sport. zbožím jsou v centru. SkiResort Černá hora - Pec je propojen skibusy. Také turisté a cykloturisté v létě ocení výhodnou polohu našeho penzionu. V centru Pece je možné využívat tenisové kurty, sportcentrum hotelu Horizont, wellnes hotelu Pecr,zapůjčit kola nebo koloběžky,navštívit lanové centrum a horskou bobovou dráhu. Na vyhlídkovou jízdu vás vyveze vláček. Tipy v okolí: koupaliště Retropark 18km nebo Trutnov 25km, ZOO Safari Dvůr Králové, Adršpašské a Teplické skály, paraglaiding,voj. pevnost Stachelberg, Trutnov, Janské Lázně, Polsko, zámek Kuks, Ratibořice.

Zpět


TOPlist
  Pension Skalický Pec pod Sněžkou
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Pension Skalický
Ceník ubytování a stravování