Pension Skalický

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Pension se nachází v centru lyž. areálu Pec p.Sn., přímo na sjezdovce Zahrádky, 950m n.m. V létě je dostupný autem, parkování zdarma u domu. V zimě se můžete i se zavazadly dopravit taxiskútrem z parkoviště v Peci p.Sn.. Dům je obklopen stromy a loukou, nevede okolo žádná silnice, je zde klid. V zimě je prostor před domem mimo sjezdovku a je bezpečný i pro hry dětí. Do Pece je autobusové spojení, vlakové pouze do Svobody n.Ú., v zimě jezdí v oblasti skibusy, v létě cyklobusy.
Vybavení a služby
Ubytování ve dvou dvoulůžkových pokojích se sprchou a WC a dvou dvoulůžkových pokojích se sprchou, 2 WC vedle pokoje, možnost 2x přistýlka, k zapůjčení dětská postýlka. Snídaně se podává ve spol. místnosti s krásným výhledem na Sněžku a okolní hory, pro hosty je k dispozici TV/SAT, společenské hry, WiFi. Kuchyňka je vybavena lednicí, vařičem, mikrovlnou troubou, var. konvicí,kávovarem a kávovarem Dolce Gusto, po dohodě je možné použít pračku. V létě je přístupná terasa s plyn. grilem. Penzion je bezbariérový a nekuřácký, poskytujeme služby pro cyklisty, po dohodě můžete přijet se zvířátkem. Na oběd nebo večeři můžete zajít do restaurací v okolí (100-1000m), nebo v centru. Hostům poskytujeme "Kartu hosta" na různé slevy v Peci p.Sn.- restaurace,vleky a lanovky, půjčovny aj.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Poloha pensionu je ideální pro lyžaře, ale v okolí je i mnoho běžeckých tras navazujících na Krkonošskou magistrálu. Půjčovny a servisy pro lyžaře, lyž. školy, obchody se sport. zbožím jsou v centru. SkiResort Černá hora - Pec je propojen skibusy. Také turisté a cykloturisté v létě ocení výhodnou polohu našeho penzionu. V centru Pece je možné využívat tenisové kurty, sportcentrum hotelu Horizont, wellnes hotelu Pecr,zapůjčit kola nebo koloběžky,navštívit lanové centrum a horskou bobovou dráhu. Na vyhlídkovou jízdu vás vyveze vláček. Tipy v okolí: koupaliště Retropark 18km nebo Trutnov 25km, ZOO Safari Dvůr Králové, Adršpašské a Teplické skály, paraglaiding,voj. pevnost Stachelberg, Trutnov, Janské Lázně, Polsko, zámek Kuks, Ratibořice.
TOPlist