Poloha a dosažitelnost

Samostatný objekt na jihozápadním svahu 750m n.m. Klidná zóna mimo centrum obce s vyhlídkou na hřebeny Krkonoš. Privátní parkoviště u objektu je dosažitelné od dubna do října, v zimě se řetězy. Při nesjízdnosti komunikace v zimě dopravujeme zavazadla hostů zdarma sněžným skůtrem Ski Doo. Nové záchytné parkoviště bylo vybudováno 400m od chaty. Vleky i ostatní rekreační možnosti jsou snadno dosažitelné na lyžích. Více informací získáte návštěvou naší domovské stránky, kde je uveden podrobnější popis, jakož i přehled termínů.

  Vybavení a služby

Pokoje se sprchou a WC, pro každé dva pokoje 1 kuchyňka, televizní místnost s ČT + satelit, ekologické ústřední vytápění s nepřetržitou dodávkou horké užitkové vody, lůžkoviny, lyžárna za chatou, Možnost vlastního vaření, neb možnost stravování v sousedním objektu. 2 vlastní vchody. Sauna v přírodě s průtokovým bazénem pouze pro ubytované turisty. Internet: domovní WIFI funguje po zadání hesla. Kabel jde až do objektu. Je to dost spolehlivý.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Běžecké tratě a vleky, půjčovny lyží a lyžařské školy, dráha snowtubing, večerní lyžování, vyjížďky na koních celoročně, tenisové kurty, minifotbal a nohejbal, půjčovny horských kol, restauarace, vyhlídkové lety, muzea, ZOO, krápníkové jeskyně, horolezecké stěny.

Zpět


TOPlist
  Penzion Ševčík Strážné
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion Ševčík
Ceník ubytování a stravování