Penzion Ševčík

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Samostatný objekt na jihozápadním svahu 750m n.m. Klidná zóna mimo centrum obce s vyhlídkou na hřebeny Krkonoš. Privátní parkoviště u objektu je dosažitelné od dubna do října, v zimě se řetězy. Při nesjízdnosti komunikace v zimě dopravujeme zavazadla hostů zdarma sněžným skůtrem Ski Doo. Nové záchytné parkoviště bylo vybudováno 400m od chaty. Vleky i ostatní rekreační možnosti jsou snadno dosažitelné na lyžích. Více informací získáte návštěvou naší domovské stránky, kde je uveden podrobnější popis, jakož i přehled termínů.
Vybavení a služby
Pokoje se sprchou a WC, pro každé dva pokoje 1 kuchyňka, televizní místnost s ČT + satelit, ekologické ústřední vytápění s nepřetržitou dodávkou horké užitkové vody, lůžkoviny, lyžárna za chatou, Možnost vlastního vaření, neb možnost stravování v sousedním objektu. 2 vlastní vchody. Sauna v přírodě s průtokovým bazénem pouze pro ubytované turisty. Internet: domovní WIFI funguje po zadání hesla. Kabel jde až do objektu. Je to dost spolehlivý.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Běžecké tratě a vleky, půjčovny lyží a lyžařské školy, dráha snowtubing, večerní lyžování, vyjížďky na koních celoročně, tenisové kurty, minifotbal a nohejbal, půjčovny horských kol, restauarace, vyhlídkové lety, muzea, ZOO, krápníkové jeskyně, horolezecké stěny.
TOPlist