Poloha a dosažitelnost

Jednoduchá dosažitelnost na hlavní trase Hradec Králové - Trutnov - Pec pod Sněžkou - Janské Lázně / Vrchlabí - Špindlerův Mlýn, číslo silnice 14. Objekt se nachází u hlavní silnice v Mladých Bukách, podél řeky Úpy, cca 900 metrů od Ski parku Mladé Buky a cca 500 metrů od golfového hřiště. Souřadnice 50°36'26.132"N, 15°49'49.448"E

  Vybavení a služby

Penzion je rodinného typu s téměř vždy přítomnými majiteli. Pokoje jsou vybaveny stylovým nábytkem z Východního Timoru, variabilní 2-4 lůžkové, s vlastní koupelnou s vanou nebo masážním sprchovým koutem, kabelová TV, WIFI. Součástí penzionu je restaurace, která nabízí širokou škálu hotových jídel s možností objednání snídaně, polopenze nebo plné penze, ale i minutkovou kuchyni, vyhlášené typicky indonéské pokrmy a speciality z exotických mas, součástí restaurace je i bohatě zásobený bar. Možnost klasické masáže nebo aroma masáže. Víkendové akce s živou nebo reprodukovanou hudbou. Mluvíme anglicky, německy, španělsky a indonésky. Pořádáme besedy a promítání nejen o Indonéských ostrovech, firemní akce, rauty a bankety. V létě otevřena atraktivní terasa nad řekou a posezení u vodopádu. Děti se mohou vydovádět na dětském hřišti s houpačkami a skluzavkou. V zimě zimní terasa a posezení u krbu. Parkování v objektu.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Ski park v Mladých Bukách je vzdálen cca 900 metrů od objektu, běžecké tratě cca 500 metrů. Ski resort Černá Hora - Jánské Lázně cca 3km, ski areál Pec pod Sněžkou cca 12km. Ski Bus. V létě cyklobus, cyklistické a turistické trasy vedou kolem objektu, koupání v nedalekém přírodním koupališti a 18 jamkové golfové hřiště hned nad objektem. Nově je otevřena přímo v Mladých Bukách bobová dráha - letní i zimní. Lehce dostupné jsou i Adršpašsko-Teplické skály, ZOO Dvůr Králové nad Labem, výstup na Sněžku nebo na Černou Horu ať už pěšky či lanovkou, možnost využití zimního stadionu nebo krytého bazénu v Trutnově.

Zpět


TOPlist
  Penzion s restaurací Borneo Mladé Buky
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion s restaurací Borneo
Ceník ubytování a stravování