Penzion Pod Třešňovkou

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion Pod Třešňovkou je situován na okraji Horního Maršova směrem na Lysečiny, vzdálen jen několik kilometrů od známých rekreačních a lyžařských středisek Pece pod Sněžkou, Malé a Velké Úpy, Jánských Lázní, Mladých Buků (SKIARÉNA KRKONOŠE)
Vybavení a služby
Penzion nabízí ubytování ve 2,3,4 a 5 lůžkových pokojích s vlastním socialním zařízením,kabelovou televizí a wifi. Pouze pro ubytované je k dispozici bar a herna pro děti. Kapacita penzionu je 26 lůžek + 2 přistýlky. Parkování přímo u penzionu zdarma.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Penzion se nachází v klidné části Horního Maršova směrem na Lysečiny. Ve vzdálenosti 200 m od penzionu je zastávka Ski/cyklobusu. V blízkosti jsou SKI areály: Malá či Velká Úpa, Pec pod Sněžkou, Jánské Lázně, Mladé Buky nebo Prkenný Důl - Žacléř. V těchto areálech můžete využít sjezdové i běžecké tratě, z Černé hory vede sáňkařská dráha. Většina areálů má umělé zasněžování a poskytuje i večerní lyžování (až do 21:00 hod.). Cyklo a pěší turistika: Horní Maršov a okolí je protkán mnoha turistickými a cyklo trasami. Tenis: V místě jsou k dispozici 3 tenisové kurty. V řece Úpě lze rybařit. Ve vzdálenosti cca 100 metrů od penzionu je obchod s potravinami, cukrárna, ovoce a zelenina, masna, sýrárna, obchod s květinami a bytovými dekoracemi. V obci je dále pošta, vinárna i několik restauračních zařízení.
TOPlist