Penzion Lion

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion Lion se nachází ve východní části Krkonošského národního parku v rekreační oblasti Pec pod Sněžkou - Velká Úpa, přímo na sjezdovce Portášky, asi 100m nad stanicí sedačkové lanovky. V zimním období zajišťujeme parkování vzálené asi 200m. Zavazadla Vám přivezeme a odvezeme sněžním skůtrem. V letních měsících můžete použít parkoviště u penzionu.
Vybavení a služby
Ve stylové restauraci, s celodenním provozem, ochutnáte krajová i typicky česká jídla. Bohatá je i minutková kuchyně. Ubytování nabízíme se snídaní formou švédský stůl. Večer zpříjemní posezení u krbu se širokým výběrem nápojů a příjemným kolektivem, který vytváří domácí atmosféru. Apartmán a 12 pokojů má samostatné koupelny se sprchou a WC, samozřejmostí je TV SAT. Standardní vybavení 2-4 lůžkových pokojích umožňuje i pořádání firemních školení, seminářů a oslav. Pro malé i velké - kulečník, croquet, petang a různé společenské hry.
Rekreace a služby v okolí
Penzion je útulný na klidné a slunné straně s nádherným výhledem, vhodný pro rodiny s dětmi a domácími mazlíčky. Celoročním lákadlem je nejvyšší hora Čech Sněžka (1603m), ze které je výhled na českou i polskou stranu Krkonoš. Sedačková lanovka na Sněžku je od penzionu jen 2.5 km. Okolí nabizí v letních měsících turistické výlety, jako např. mléčná farma u Sosnu, nově vybudované cyklostezky. další možnosti aktivního odpočinku - bowling, agroturistika, přírodní koupaliště Sejfy, golf v nedalekých Mladých Bukách. V peci pod Sněžkou, v hotelu Horizont je možno využít sportovní centrum s krytým bazénem, wirpool, saunou, soláriem, masažemi, kuželky, squashem, tenis aj. Zima přináší spoustu zábavy a relaxačního sporování. Dva nové vleky (jeden přímo u penzionu), Vám poskytnou větší komfort a větší výběr při vašem lyžování. Umělé zasněžování sjezdových tratí technickým sněhem a průběžné upravování svahů sněžnými rolbami. K dispozici dvě půjčovny kol, lyží, snowboardů a lyžařské výstroje, lyžařská škola pro nejmenší i dospělé. Dalších 11 sjezdovek v Peci pod Sněžkou a nová čtyřsedačková lanovka na Hnědý Vrch, potěší nejednoho snowboardistu - snowpark, skibus zdarma. Po dni plném zážitků si jistě vyrazíte nočním městem za zábavou, třeba na diskotéku.
TOPlist