Penzion Křižovatka - Poloha, Služby, Okolí

Penzion Křižovatka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Objekt leží přímo u silnice a má vlastní parkoviště.V těsné blízkosti se nachází zastávky do směrů - Svoboda nad Úpou, Jánské Lázně, Pec pod Sněžkou, Pomezní Boudy. Skibus, který Vás zdarma dopraví přímo pod lanovky buď v Peci pod Sněžkou či jasnkých lázních staví přímo u domu.
Vybavení a služby
Nabízíme dvoulůžkové, třílůžkové a jeden čtyřlůžkový pokoj s vlastní koupelnou, popř. třílůžkové pokoje s vlastním umyvadlem a společnými koupelnami a WC. Všechny pokoje jsou vytápěny. Ubytování je možné objednat bez jídla, se snídaní či s polopenzí, záleží pouze na Vás. Vlastní vaření však není možné.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Nejbližší lyžařský vlek u PEPINA 400m. Nejbližší sedačková lanovka Velká Úpa - Ski centrum Portášky je vzdálené 2km. Nejbližší kabinová lanovka se nachází v Janských Lázních - Černá Hora. Skicentrum Pec pod Sněžkou je vzdálené pět kilometrů, SKI BUS však staví přímo před penzionem. V nejbližších městech pak naleznete spoustu dalšího vyžití (bazény, sauny, fitcentra). Turistické stezky pak začínají přímo u domu, popř. je možné se dopravit autem, autobusem a v létě i cyklobusem kamkoli budete potřebovat.
TOPlist