TOPlist

Penzion Dukla

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Autobusová zastávka 50metrů od penzionu, vlaková zastávka v Ostrově (9km). Přímé autobusové spojení Praha/Jáchymov - po domluvě odvoz do Mariánské zajištěn.
Vybavení a služby
NOVINKA - masážní studio přímo v penzionu.

Nabízíme ubytování ve 2 až 5 lůžkových pokojích. Kapacita je 55 lůžek. Většina pokojů je vybavena umyvadlem, společné sociální zařízení.

Možnost vaření ve společné kuchyňce nebo dle domluvy zajistíme snídaně, polopenze nebo plné penze (pro větší skupiny).

Vybavení penzionu:
lyžárna, společenská místnost s televizí, Wifi připojení k internetu, stolní tenis, fitnes, parkování pro cca 10 aut.

Součástí penzionu je i příjemná nekuřácká hospůdka s krbem.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Léto:
V okolí jsou různě náročné pečlivě značené cyklotrasy. Atraktivní turistické trasy, např. na Boží Dar, Klínovec, Jáchymov, Plešivec atd. Výlety do blízkých lázní (Jáchymov, Karlovy Vary) nebo do nedaleké NSR (cca 8km). Ideální místo pro houbaření.

Koupání: Mariánská – rybník, Merklín - koupaliště (7 km), Velký rybník – (13 km), Ostrov – koupaliště (13 km), Nové Hamry – krytý bazén (24 km), Potůčky - krytý bazén (24 km), Karlovy Vary - termální bazén (25 km), Klášterec nad Ohří - Aquapark (38 km), Německo - dva kryté aquaparky s termálními bazény (oba 50 km)

Zima:
V zimě je zde možnost využívat trasy pro běh na lyžích, blízký biatlonový areál s upravenými okruhy a místní sjezdovky. Mariánská vlek – cca 600m od objektu, Ski areál Náprava Nové Město – 800m, Jáchymov střed – 4km, Merklín – 6km, Ski areál Boží Dar – 8km, Ski areál Klínovec – 10km, Ski areál – Biatlon – 2km, Možnost bruslení na rybníčku před penzionem.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz