Poloha a dosažitelnost

Velmi dobře dosažitelný, přímo na silnici 1.třídy, v zimních měsích nejsou třeba sněhové řetězy. Pohodlné a prostorné parkování na rovině přímo před penzionem.

  Vybavení a služby

Podkrovní apartmán - 5 lůžek dvě ložnice, koupelna, jídelna, kuchyňka. Ubytování v přízemí: 4 pokoje, každý s vlastním sociálním zařízením (umyvadlo, sprcha, WC + ručník a osuška), Wifi. Celkem 13 lůžek. Centrální topení je řízeno přes počítač. Stravování vlastní. Vybavená kuchyň s prostornou jídelnou: 2 ledničky, myčka nádobí, čtyřplotýnkový vařič, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, kávovar a nádobí. Denně čisté utěrky a mycí prostředek na nádobí jsou samozřejmostí. Pro malé strávníky je připravena dětská jídelní židlička. K dispozici: slunná terasa se zahradním nábytkem a lehátky, dětský koutek, altán s grilem, bazén, dětské hřiště – houpačky, průlezky, pískoviště, skluzavky, dětská horolezecká stěna, trampolína, badminton, kriket, společenské hry, stolní fotbálek, stolní tenis, pro letní večery flaušové deky na přikrytí, vysoušeč vlasů, žehlička, žehlící prkno, venkovní sušák prádla + kolíčky. Rodinám s malými dětmi rádi zapůjčíme cestovní postýlku.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný  Rekreace a služby v okolí

Tenisové kurty, sportovní letiště, bowling, turistika, cyklovýlety, jízda na koních, sjezdové lyžování - sjezdovky ve vzdálenosti pouhých 3 km, běžky - možnost vyjet přímo od penzionu

Zpět


TOPlist
  Penzion Cabák Vrchlabí
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion Cabák
Ceník ubytování a stravování